از نظر وزارت اطلاعات هاتگرام و طلاگرام مجاز هستند

از نظر وزارت اطلاعات، پیام رسان های هاتگرام و طلاگرام مجاز هستند. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد هاتگرام و طلاگرام جزو پیام رسان های ممنوع شناخته نمی شوند.

علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد فیلترینگ تلگرام، اقدام درستی بوده و در چارچوب تصمیم جمهوری اسلامی انجام شده و این تصمیم تا الان تغییری نکرده است. پس از فیلترشدن تلگرام، عرصه برای توسعه پیام رسان های داخلی فراهم شد و رقابت بسیار خوبی بین آ‌ن ها شکل گرفت. از این رو هر پیام رسانی که خدمات خوبی برای کاربران خود فراهم می کند در این رقابت تنگاتنگ برنده خواهد بود. هر چند پیام رسان های داخلی برای اینکه بتوانند در بین کاربران جایگاه خوبی کسب کنند به زمان و هزینه زیادی احتیاج دارند که وزارت ارتباطات در این زمینه نقش مهمی را بر عهده دارد.

پیام رسان های هاتگرام و طلاگرام

مقاله‌های مرتبط:

هاتگرام و طلاگرام به زودی مستقل خواهند شد

هاتگرام و طلاگرام مجاز هستند

علاءالدین بروجردی در ادامه عنوان کرد حدود یک سال پیش، مسئولان وزرات اطلاعات با حضور در کمیسیون امنیت ملی مجلس گفتند دو نسخه غیررسمی تلگرام یا همان هاتگرام و طلاگرام مجاز هستند و جزو پیام رسان های ممنوع شناخته نمی شوند، البته وزارت ارتباطات باید در این خصوص نظر رسمی خود را اعلام کند. وی افزود برخی از مردم بر این باورند که پیام رسان های هاتگرام و طلاگرام از سوی دولت حمایت می شوند که در این خصوص باید بگویم شورای عالی فضای مجازی در این زمینه تصمیم گیرنده نهایی است.

پیام رسان های هاتگرام و طلاگرام

برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.