فناوری تبلت

رندرهایی جدید تبلت iPad mini 6

اپل برای امسال گفتی های زیادی را به دنبال داشته است اما جذاب ترین و جدید ترین خبری که از این برند به گوش می رسد، رندرهایی است که برای iPad mini 6 منتشر شده است. آیپد های امسال نو آوری های خوبی را به دنبال داشتند که همین موضوع به جذاب تر شدن آن ها در بازار کمک کرد اما iPad mini 6 نسخه کوچک تر و در عین حال قیمت مناسب تر است که همین موضوع سبب می شود تا خاص تر از دیگران باشد و در این جا ویژگی های رندر iPad mini 6 را بررسی می کنیم.

آیپد مینی 6

ویژگی های رندر iPad mini 6

ارائه های لو رفته از iPad mini 6 نشان می دهد که اپل در آستانه تغییر جهت عمده ای است که این تغییر جهت در ابتدا برای تبلت های خود و شاید بعداً برای تلفن هایش نیز اتفاق بیافتد. این تصاویر در xleaks7 و CoverPigtou وجود دارد که همکاری با سابقه خوب (البته نه کامل) در مورد رندرهای دستگاه های آینده است و معمولا به واقعیت بسیار نزدیک می باشد.  به رندرها نگاه کنید و ببینید چه چیزی در آنجا وجود دارد و چه چیزی وجود ندارد. این تبلت می تواند اولین دستگاه اپل باشد که از دوربین جلو سوراخ دار بهره می بردو هیچ سخت افزاری FaceID وجود ندارد. در iPad mini 6از خواننده اثر انگشت استفاده شده است.

آیپد مینی 6

و ه فقط هر خواننده FP ، این خواننده که به نظر می رسد در داخل یک سوراخ قرار دارد (مانند یک خواننده اثر انگشت زیر نمایشگر).غیر از تمام این هها به نظر می رسد که دو سوراخ روی iPad mini 6 وجود دارد؟ باید به این رندرها بیشتر نزدیک شد چرا که به واقعیت شبیه ترند. حتی اگر دوربین سلفی در یک سوراخ ارائه شود ، خواننده FP می تواند دوباره مانند دکمه روشن / خاموش مانند iPad Air جدید قرار گیرد. خوانندگان کم مصرف نیز بسیار ارزان هستند و برای دور زدن دائمی چنین خواننده ای به UI احتیاج ندارید (اگرچه به پنل های OLED نیاز دارند).

دیگر ویژگی های طراحی آیپد مینی جدید

شاید این کمتر از آنچه به نظر می رسد جنون آمیز باشد – هفته گذشته بلومبرگ گزارشی منتشر کرد و گفت که آیفون 13 دارای یک خواننده در صفحه نمایش است. این گزارش به جای یک سوراخ، به یک خواننده کم نمایشگر اشاره دارد. به هر حال آخرین آیپد مینی حاشیه های بسیار تندی داشت. کاهش اندازه آن باعث می شود تا صفحه نمایش به 9.15 “(از 7.9” ) افزایش یابد در حالی که ابعاد تخته سنگ اساساً یکسان است و به 203.2 x 134.8 x 6.25 میلی متر می رسد.

iPad mini 6

سال گذشته Ming-Chi Kuo یک آیپد مینی 9 اینچی را پیش بینی کرد ، اما تحلیلگر هیچ اشاره ای به چنین تغییرات عمده طراحی نکرده است. بیشتر پیش بینی ها مربوط به ورود پانل های microLED بوده و آنها به سمت iPad Pro هدایت می شوند. انتظار می رود که اپل در ماه مارس از آیپد های جدید رونمایی کند ، بنابراین خواهیم دید که طی چند ماه ثابت می شود چه مقدار از این شایعات پانچ سوراخ و microLED صحت دارد.

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا