فناوری سامسونگفناوری موبایل

شایعات ارائه شده از سامسونگ گلکسی اس 11 و گلکسی فولد

گوشی های هوشمند از سامسونگ در سری اس در اسفند ماه هر سال معرفی می گردد و آخرین گوشی معرفی شده از این برند، گلکسی اس 10 می باشد. هم اکنون با نزدیک شدن به اسفند ماه شایعاتی در خصوص سامسونگ گلکسی اس 11 ارائه شده است. براساس گزارش جدید ، ظاهرا سامسونگ به دنبال انتشار زودهنگام سری Galaxy S11 سامسونگ خود است. در ابتدا ، شایعات بسیاری در مورد تاریخ انتشار حدود هفته سوم بهمن یا حتی هجدهم فوریه شنیده شد. با این حال ، به گفته یک وب سایت اسرائیلی ، به نظر می رسد یازدهم فوریه تاریخ ارائه است.

ارائه پرچمداران آینده گلکسی فولد 2 و سامسونگ Galaxy S11

طبق گزارش ها ، غول فناوری کره جنوبی قصد دارد تا این رویداد ارائه گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 11 را در سانفرانسیسکو ، ایالات متحده برگزار کند. همچنین در آنجا بود که از سری پرچمداران سال گذشته ، Galaxy S10 رونمایی شد. Galaxy S11 که در اوایل ماه فوریه به بازار عرضه می شود ، به شرکت اجازه می دهد تا قبل از ورود MWC 2020 از توجه به گوشی پریمیوم خود استفاده کند. کنفرانسی که محصولات مختلف این برند و دیگر محصولات جدید را ارائه می دهد.

Samsung Galaxy Fold 2

به طور کلی سامسونگ هر ساله در کنار گوشی هوشمند سری اس خود که به عنوان پرچمداری از این برند شناخته می شود، گجت های جذابی را نیز معرفی می کند که این به خودی خود می تواند برای بیشتر افراد جذاب باشد. در رونمایی امسال انتظار مشاهده تعداد زیادی از گجت های متنوع با برند جهانی سامسونگ را داریم. به هر حالاین رونمایی جدید می تواند برای افرادی که به برند جذاب سامسونگ علاقه مند هستند، خبر خوشی باشد. با توجه به این ارائه رندر ها و شایعات زیادی در خصوص سامسونگ گلکسی اس 11 شنیده می شود.

زمان معرفی Samsung Galaxy S11

زمان اضافی می تواند به یک تعداد فروش سالم در سطح جهان منجر شود و به این شرکت فرصت بدهد که سایر دستگاه های جالب را در طول MWC فاش کند. قابل ذکر است که سامسونگ گلکسی S11 در طول رویداد Unpacked تنها نخواهد بود. این گزارش همچنین حاکی از آن است که سری پرچمداران این صحنه را با Galaxy Fold 2 به اشتراک می گذارد. باز هم ، مشابه نحوه ورود Galaxy S10 با Galaxy Fold در اوایل سال جاری و در سال گذشته که به خوبی توانست افراد زیادی را به سمت خود جلب کند

سامسونگ گلکسی اس 11

متأسفانه ، این فقط گمانه زنی ها و شایعات است ، بنابراین آنها را به عنوان یک ادویه میل کنید. اما اگر حدسهای تحصیل کرده ای را می توان بعد از مشاهده سوابق پیگیری شرکت انجام داد ؛ هنوز هم کاملاً ممکن است که سامسونگ با جدیدترین سری Galaxy Fold یک پرچمدار زودهنگام عرضه خواهد شد که این به خودی خود یک خبر خوب به شمار می رود . در خصوص طراحی گلکسی فولد 2 و سامسونگ گلکسی اس 11 ، رندرهایی ارائه شده است که در اینجا آن ها را مشاهده می کنیم و به شما کمک می کند تا یک طراحی از این گوشی هوشمند را مشاهده کنید.

Samsung Galaxy S11

منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا