جزئیات گوشی جدید سونی با صفحه نمایش 5 اینچی را فاش کرد

FCC جزئیات گوشی جدید سونی با صفحه نمایش 5 اینچی را که یک گوشی میان رده به حساب می آید فاش کرد. این گوشی هوشمند احتمالا تا ماه آینده رونمایی خواهد شد.

با این که سونی در ابتدای سال 2018 در نمایشگاه CES، سه گوشی میان رده جدید را رونمایی کرد، اما شرکت ژاپنی به دنبال معرفی گوشی های جدید دیگر است. در حالی که همه منتظر رونمایی از گوشی پرچم‌دار سونی هستند، اما احتمالا باید تا نمایشگاه MWC 2018، برای دیدن آن صبر کرد.

FCC جزئیات گوشی جدید سونی با صفحه نمایش 5 اینچی را که احتمالا یکی از چند گوشی میان رده معرفی شده شرکت ژاپنی تا ماه آینده خواهد بود، فاش کرد.

گوشی جدید سونی

این اطلاعات نشان دهنده اندازه گوشی و سایز صفحه نمایش است. ابعاد آن 135 در 65 میلی متر و صفحه نمایش نیز 5 اینچی است، اما هیچ اطلاعات دیگری هنوز از این گوشی در دست نیست. لازم به ذکر است که اطلاعات گوشی جدید سونی با صفحه نمایش 5 اینچی نسبت به شایعاتی که در مورد رونمایی sony از گوشی بدون جک هدفون 3.5 میلی متر شنیده بودیم، متفاوت است.

شرکت سونی مثل قبل اقدام به تولید گوشی  و پرچمداران خود نمی کند و فعلا دیلی آن مشخص نیست ولی این شرکت گوشی های با کیفیت و با دوامی را تولید می کرد امیدواریم که دوباره شروع به تولید گوشی های هوشمند کند.

منبع phonearena
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید