فناوری موبایل

با موتو ریزر (Moto Razr)،گوشی هوشمند موتورولا همراه شویم

بلافاصله پس از رونمایی سامسونگ و هواوی از اولین تلفن های هوشمند با قابلیت تاشو ، گزارش‌هایی شروع به نمایش کردند که در آن عنوان شد موتورولا به زودی گوشی تاشو هوشمند خود یعنی موتو ریزر را معرفی خواهد کرد و استراتژی هواوی و سامسونگ را پیش می گیرد . برای تقویت هر چه بیشتر این ادا جعبه ادعایی تصاویر گوشی تاشو موتورولا ریزر در اینترنت عرضه شده است . در حالی که در ابتدا گفته شد این دستگاه در سال ۲۰۱۹ راه اندازی می شود اما هم اکنون باید بدانید که این موضوع به واقعیت تبدیل نشده است .

عرضه گوشی تاشو و هوشمند از موتورولا

بر اساس گزارش جدیدی که توسط سی نت منتشر شده است ، گوشی تاشو بسیار زنده از موتورولا عرضه شده که قبل از پایان سال ۲۰۱۹ به قفسه های فروش گوشی همراه ارائه می شود . حتی اگر دلیل تأخیر این گوشی همراه ناشناخته باشد ، باز هم ما معتقدیم که ممکن است این شرکت هم تحت تاثیر دردسرهایی که سامسونگ گلکسی فولد و هواوی میت ایکس قرار گرفته‌اند ، قرار گرفته و به همین منظور ارائه گوشی همراه خود را به تاخیر بیاندازد .

در حالی که جزئیات زیادی در خصوص گوشی تاشو آینده موتورولا یعنی موتورولا ریزر موجود نیست اما انتظار می‌رود طراحی ای از جنس صدفی داشته باشد که با آرم موتورولا دیده شود. چرا که این شرکت بیش از یک دهه پیش این طراحی را آغاز کرده است و به احتمال زیاد موتورولا ریزر ۲۰۱۹ دارای صفحه کلید فیزیکی نخواهد بود و در عوض صفحه نمایش لمسی با قابلیت تاشو را در خود گنجانده است . بر اساس رندر هایی که پیش از این قابل مشاهده بودند ، موتورولا ریزر دارای نمایشگر های دوگانه است . از این قسمت صفحه نمایش اصلی بزرگتر ، در قسمت داخلی آن قرار دارد و این در حالی است که یک صفحه نمایش دوم با صفحه کوچکتر بر روی جلد آن قرار گرفته است .

زمان عرضه Moto razr

با توجه به سایر پیشنهاداتی که موتورولا داشته است قصد دارد تا موتو ریزر ۲۰۱۹ خود را با سیستم عامل اندروید اجرا کند که به صورت کامل بهینه سازی شده باشد و بتواند به صورت منحصر به فردی در بازار فروش قابل توجهی را کسب کند . موتورولا قصد ندارد که گوشی‌های هوشمند هیبریدی و رایانه لوحی نظیر گلکسی فولد یا میت ایکس بسازد بلکه به نظر می‌رسد ، ریزر تاشو وسیله جمع و جور به عنوان جایگزین تلفن های هوشمند معمولی باشد که در طول چند سال گذشته اندازه آن ها افزایش پیدا کرده است .

 

در مرحله نهایی اگر بخواهیم یک جمع بندی کلی داشته باشیم باید بگوییم که موتو ریزر به زودی به بازار عرضه خواهد شد و با رقبایی نظیر میت ایکس و گلکسی فولد مقابله می کند . به نظر می رسد که راه اندازی مجدد تولید گوشی هوشمند تاشو موتورولا یعنی موتو ریزر 2019 از سر گرفته شده است و با این حال ، باید صبر کنیم تا شرکت بیانیه رسمی را منتشر کند. امیدواریم که موتو ریزر یک موفقیت قابل توجه برای این شرکت به شمار رود و بتواند در بازار موثر واقع شود و پس از مدت ها یک تجربه نوینی از موتورولا کسب کنیم .

منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا