فناوری شیائومیفناوری موبایل

Mi Mix 2S و Mi Mix 3 اندروید 11 را دریافت کرده اند.

Mi Mix 2S و Mi Mix 3 شیائومی اخیراً به روزرسانی MIUI 12 خود را بر اساس Android 10 در چین انجام داده اند. دستگاه ها با بیش از یک سال عمر ، اندروید 11 را دریافت نمی کنند اما با این حال، اگر یکی از این دستگاه ها را دارید و می خواهید ویژگی های جدید Android 11 را امتحان کنید ، خوش شانس هستید و شما می توانید به روز رسانی های اخیر این شرکت را با گوشی هوشمند خود امتحان کنید و از آن ها لذت ببرید.

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S

Mi Mix 2S و Mix 3 هر دو (از طریق Notebookcheck) یک ROM سفارشی جدید مبتنی بر Android 11 دارند که این رام، ROM ArrowOS نامیده می شود. رام های هر دو دستگاه توسط یک عضو XDA با نام کاربری palaych ساخته شده است. برای سیستم عامل Unware ، ArrowOS یک رام سفارشی مبتنی بر AOSP / CAF نیز دیده می شود. AOSP یک پروژه منبع باز آندروید است در حالی که CAF یک منبع جدید تعریف شده نیز می باشد. این ROM دارای رابط کاربری ساده تری است و فاقد نرم افزارهای نفوذیست و به تجربه اندرویدی جدید در گوشی های تازه تر نزدیکتر است. ROM دارای دو نسخه است – VANILLA و GApps VANILLA که نسخه دیگر آن بدون Google Apps (AOSP خالص) است و مورد دوم این برنامه ها را شامل می شود.

شیائومی می Mix 2S

نسخه اندروید 11 برای Mi Mix 2S (نام رمز: Polaris) ArrowOS 11.0 با Linux Kernel 4.x است. ROM این گوشی هوشمند به طور رسمی و به طور مداوم توسط توسعه دهنده پشتیبانی می شود اما در حال حاضر در حالت آلفا است. این بدان معنی است که ROM ممکن است چند اشکال در اینجا و آنجا داشته باشد. توسعه دهنده می گوید تقریباً همه چیز در ROM سفارشی به خوبی کار می کند بنابراین لازم نیست نگران شکستگی LTE یا اشکالات اساسی باشید. در زیر مواردی وجود دارد که فعلاً کار نمی کنند:

  • رمزگذاری (غیرفعال کردن آن)
  • نمایشگر Wi-Fi
  • Android Auto
  • وضعیت SELinux: مجاز است.

Mi Mix 3 Android 11

برای جدیدتر از این دو ، Mi Mix 3 ، ROM در کنار Android 11 همان ArrowOS 11.0 با Linux Kernel 4.x را ارائه می دهد. نام رمز دستگاه Perseus است. توسعه دهنده می گوید تقریباً همه چیز طبق معمول کار می کند. در حال حاضر دقیقاً مانند Mix 2S به عنوان ساخت آلفا ذکر شده است. در زیر چند اشکال مشاهده شده در حال حاضر وجود دارد:

  • نمایش WiFi
  • Android Auto کار نمی کند.
  • “خوب ، Google” با صفحه نمایش خاموش کار نمی کند.

شیائومی می Mix 2S

اگر به یاد بیاوریم ، Mi Mix 2S با Android Oreo (8) راه اندازی شد ، در حالی که Mix 3 با Android 9 Pie راه اندازی شد. آنها به روزرسانی اندروید 10 خود را دریافت کردند اما در لیست دستگاه هایی که اندروید 11 را از شیائومی دریافت می کردند ، محدودیتی ایجاد نکردند و همچنان این گوشی های هوشمند می توانند با فناوری های پیشگام باشند. از این رو ، این ROM سفارشی که توسط توسعه دهندگان گردآوری شده است ، نعمتی برای کاربرانی است که در وهله اول مطمئن نیستند دستگاه هایشان MIUI 13 بعدی را بدست می آورد یا خیر؟

منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا