فناوری آیفونفناوری موبایل
موضوعات داغ

طراحی آیفون 12 پرو مکس به طور کامل از طریق رندرهای CAD به بیرون درز کرد.

اگرچه قرار است اپل از اوایل سپتامبر ترکیب جدید آیفون خود را معرفی کند اما قبل از عرضه گوشی ها، معمولا رندرهایی از آن ارائه می شود. هم اکنون شخصی از رندرهای CAD برای ظاهراً آیفون استفاده کرد و ما از طریق این رندرها می توانید به طور کامل طراحی آیفون 12 پرو مکس را مشاهده می کنیم. طراحی iPhone 12 Pro Max به طور کامل از طریق رندرهای CAD به بیرون درز شده است. اگرچه که طراحی جدید آیفون در مدل 11 به حد کافی جدید بوده است و بسیاری از نظر ها را به سمت خود جلب کرده است. در سال گذشته شاهد افزوده شدن یک دوربین به این گوشی هوشمند بودیم اما به نظر می رسد که این برند، همین روند را ادامه خواهد داد.

چه چیزی در رندرهای iPhone 12 pro max جدید است؟

رندرهای جدید CAD تغییرات طراحی جدید زیادی را در آیفون 12 پرو مکس نشان می دهد اما توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که طرحی که در اینجا می بینید حدود 70٪ تمام شده است. هنوز کارهایی وجود دارد که باید با قرار دادن دوربین عقب و شکاف انجام شود. در آیفون 12 پرو مکس ویژگی دوربین، اصلی ترین ویژگی آن می باشد. البته که شکل اصلی این گوشی، ما را به یاد نمونه های قدیمی تر از آیفون می اندازد چرا که حالت مستطیلی شکل دارد که بسیاری از طرفداران این نمونه از گوشی ها را به سمت خود جلب خواهد کرد.

آیفون 12 پرو مکس

به هر حال، قرار است بقیه جزئیات دقیق باشند و نقشه ها مطابق با آنچه گفته می شود به همین شکل ادامه خواهد داد. iPad Pro-like به نظر می رسد با لبه های مسطح به بازار عرضه خواهد شد. همچنین کمی از طراحی آیفون 5s را نیز به ما یادآوری می کند.صفحه نمایش آیفون 12 پرو مکس از حاشیه های قابل توجهی نازک تر خواهد بود. در حدود 0.9 نازک تر از نمونه های فعلی و در صورت نهایی شدن ، شکاف مرسوم وسیع تر از نسخه OnePlus 6 خواهد بود ، اما هنوز هم نسبت به نمایشگر امروز کوچکتر است. این امر به نمایش بزرگتر – 6.7 “کمک می کند ، اما بدنه کمی بلندتر و گسترده تر نیز خواهد شد.

جذابیت های iPhone 12 Pro Max

در حال حاضر یک شکل مربع را برای مجموعه دوربین چهارگانه خود شکل می دهد ، iPhone 12 Pro Max نیز شامل یک سنسور LiDAR است ، اما ممکن است همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، به گونه ای متفاوت قرار گیرد. آرایش دوربین هنوز نهایی نیست. سرانجام ، مشبک بلندگوها ظاهری متفاوت را به وجود می آورند در حالی که بلندگوهای iPhone 12 Pro Max در حدود  10 تا 15 درصد صدای بلند صدا را ایجاد می کنند. فرمت ایجاد شده برای دوربین بسیار ویژه است و آن را خاص تر از نمونه های قبلی می کند. البته که اگر آیفون 12 پرو مکس با این ویژگی به بازار عرضه شود، قطعا از نظر طراحی می تواند مورد پسند بسیاری از افراد قرار گیرد. باید منتظر ماند و دید که 30 درصد دیگر این طراحی به چه شکلی دیده می شود.

iPhone 12 Pro Max

این یک نشت بسیار زیاد است و با توجه به اینکه منبع CAD ادعا می کند طراحی آیفون 12 پرو مکس نهایی نیست ، بنابراین پیشنهاد می کنیم نفس خود را نگه ندارید زیرا ممکن است برخی از جزئیات قبل از شروع تغییر کند. باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه نمونه ای از آیفون 12 پرو مکس را به عنوان یک گوشی دریافت خواهیم کرد. از آن جا که گوشی های جدید عرضه شده از دیگر شرکت ها، بیشتر بر روی ارائه دوربین های بیشتر تمرکز کرده اند، لذا می توان این استراتژی را به سادگی در محصولات آیفون مشاهده کرد. چرا که برای امسال، گوشی این شرکت دارای 3 دوربین بود و قرار است برای سال دیگر، iPhone 12 Pro Max 4 دوربین را داشته باشد.

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا