فناوری گوگل پیکسلفناوری موبایل

گوگل پیکسل 3 ایکس ال در بازار سیاه پیش از رونمایی رسمی به فروش میرسد!

یکی از کاربران اوکراینی از طریق پیام رسان تلگرام در حال فروش گوشی گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) با قیمتی بسیار بالا در بازار سیاه است. ظاهرا این بار خبری از اشتباه کارمندان نیست و موبایل های گوگل سرقت شده اند!

امروز مجموعه ای کامل از تصاویر باکیفیت از پرچمدار آینده گوگل به شکلی غافلگیرکننده در فضای مجازی پخش شد. اما حالا وب سایت 9to5Google در گزارشی تازه، منبع این تصاویر را مشخص کرده و ادعا می کند یک کاربر تلگرامی اوکراینی در حال فروش نسخه پیش‌تولید پیکسل 3 ایکس ال (احتمالا سرقت شده) است.

ظاهرا این فرد که “Luchkov” دارد، یک وبلاگ نویس مرتبط با نهادی به نام “Wyslacom Media” بوده و در افشای تصاویر موبایل جدید گوگل دخالت داشته است. بعد از انتشار تصاویر، حالا این فرد هرکدام از گوشی هایی که در دست دارد را در ازای 2 هزار دلار به فروش می رساند. نکته جالب، اشاره فروشنده به تعداد محدود دستگاه و عرضه در انگلستان است. در حالی که احتمالا برخی چنین ادعایی را راهی ساده لوحانه برای فریب افکار تلقی کنند، یکی از کاربران یوتیوب در ویدیویی جدید از تجربه خرید این گوشی و گفتگوی خود با فروشنده سخن گفته است.

گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL)

9to5Google با اطمینان می گوید که این فروشنده در حالت دریافت و فروش نسخه های پیش‌تولید گوشی گوگل پیکسل 3 ایکس ال (Google Pixel 3 XL) بوده و استنباط می کند که تصاویر قبلی نیز توسط یکی از خریداران این گوشی ها منتشر شده بودند.

به هر صورت، خرید این گوشی های هوشمند به کاربران پیشنهاد نمی شود. گوگل دقیقا می داند که کدام دستگاه ها عرضه (یا حتی سرقت) شده اند و می تواند آنها را از راه دور غیر فعال کند. نیازی به گفتن نیست، اما ردیابی گوشی از روی شماره سریال نیز ممکن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا