گوشی گلکسی اس 10 با اسم رمز “Beyond” عرضه می‌ شود

اطلاعاتی تازه از قابلیت های گوشی گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy S10) منتشر شد. پرچمدار بعدی سامسونگ از سری گلکسی S10 قرار است با اسم رمز “Beyond” به معنی «ماوراء» تولید شود. آیا گلکسی اس 10 محصولی فراتر از یک موبایل خواهد بود؟

مدت زمان زیادی از معرفی گلکسی S9 نمی‌ گذرد که حالا منابع مختلف در حال انتشار اطلاعاتی جدید از گوشی های سری گلکسی S10 هستند. پیشتر گوشی های گلکسی S8 با اسم رمز “Dream” به معنی «رویا» و گلکسی S9 با اسم رمز “Star” به معنی «ستاره» عرضه شده بودند. مطابق با جدیدترین اخباری که از دل منابع کره‌ ای به بیرون درز کرده است، گلکسی S10 نیز قرار است با اسم رمز “Beyond” تولید شود.

این تلفن هوشمند قرار است به مناسبت دهمین سالگرد گوشی های پرچمدار سامسونگ در اختیار کاربران قرار گیرد و به همین جهت، مدیران در تلاش هستند به ماورای موقعیت فعلی پرچمداران دست پیدا کرده و محصولی متفاوت را روانه بازار کنند. همچنین انتخاب این اسم رمز به نوعی مقصود سامسونگ برای عرضه موبایلی انقلابی و رفتن به ماورای چیزی که ممکن است را نشان می‌ دهد.

مطابق با گزارش‌های قبلی، طراحی دو گوشی گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس تفاوت چندانی با گذشته نخواهد داشت. همچنین گفته می‌ شود اسمارت فون های پیش رو با نمایشگرهای 5.8 و 6.3 اینچی Infinity Display و همین‌ طور اسکنر اثر انگشت زیر صفحه به دست کاربران می‌ رسند.

طی ماه‌ های گذشته، گزارش‌ های بسیاری منتشر شده است که نشان می‌ دهد در نهایت، سامسونگ فناوری اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش خود را همراه با گلکسی نوت 9 معرفی می‌ کند. اینکه چنین اتفاقی خواهد افتاد یا نه، فعلا مشخص نیست، ولی با معرفی گلکسی اس 10 به مناسبت دهمین سالگرد پرچمداران سری گلکسی S، می‌ توانیم شاهد به‌ کارگیری این فناوری باشیم.

گلکسی اس 10

مطابق با گزارش‌ های جدید منابع کره‌ ای‌ ها، سامسونگ شرکای خود را از برنامه‌ هایش برای معرفی اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش همراه با گلکسی S10 مطلع کرده است. کوالکام، سینپتیکس و “Ezestek” کمپانی‌ های فعال در این زمینه هستند، اما تامین‌ کننده نهایی هنوز مشخص نشده است. این احتمال وجود دارد که مدیران به منظور جلوگیری از مشکلات تامین به‌ موقع این حسگرها به صورت هم‌ زمان با چند شرکت مختلف همکاری داشته باشند.

به علاوه، این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ یک دوربین سه‌ بعدی را برای گوشی گلکسی اس 10 معرفی کند تا عملکرد دستگاه در شناسایی چهره و ایجاد آواتار در “AR Emoji” افزایش پیدا کند. هرچند، گزارش امروز اشاره می‌ کند هنوز سامسونگ نسبت به اضافه کردن این ماژول جدید مطمئن نیست. به همین دلیل بهره‌ گیری پرچمدار آینده این غول فناوری به دوربین سه‌ بعدی فعلا در هاله‌ ای از ابهام قرار دارد.

اگرچه “The Bell” سابقه بسیار خوبی در پیش‌ بینی ویژگی‌ های پرچمداران سامسونگ و فاش کردن اطلاعات آنها دارد، ولی فعلا هیچ‌ کدام از این موارد را با اطمینان نمی‌ توان تایید کرد.

 

منبع sammobile
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید