فناوری سامسونگفناوری موبایل

جزئیات جدیدی از صفحه نمایش گلکسی اس 10 پلاس (+Galaxy S10) لو رفت

جزئیات تازه ای از صفحه نمایش گلکسی اس 10 پلاس (+Galaxy S10) به بیرون درز کرده است. از مهم ترین قابلیت های گلکسی اس 10 پلاس می توان به حضور یک دوربین سلفی زیر صفحه نمایش گوشی اشاره کرد.

تنها چند ساعت پس از انتشار یک گزارش که برخی از جزئیات مربوط به گوشی های پرچمدار سری گلکسی اس 10 را به انتشار رساند، حالا یک منبع جدید جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار داده است. حالا ما بیشتر با صفحه نمایش گلکسی اس 10 پلاس (+Galaxy S10) آشنا می شویم.

با توجه به جزئیات به بیرون درز پیدا کرده، سامسونگ قرار است سه مدل گلکسی اس 10 را به عرضه درآورد که یکی از آن ها از نمایشگر صفحه تخت برخوردار خواهند بود، در حالی که دو مدل دیگر به نمایشگرهای خمیده ای تجهیز می شوند. گفته می شود یک دوربین سلفی تعبیه شده در زیر نمایشگر گوشی و فریم بسیار باریک نیز دیگر جزئیات صفحه نمایش گلکسی اس 10 پلاس (+Galaxy S10) و برادر کوچکتر آن است.

گلکسی اس 10 پلاس (+Galaxy S10)

بهترین بخش این گزارش، جایی است که نشان می دهد نسبت ابعاد صفحه نمایش گلکسی اس 10 پلاس  93.4 درصدی است. به طور مثال، گلکسی اس 9 از یک نسبت 83.6 اینچی برخوردار بوده، در حالی که اوپو فایند ایکس با طراحی تمام صفحه معروف خود نیز ارائه کننده نسبت ابعاد 93.8 درصدی است.

در زیر قاب، کاربران می توانند نسبت به منطقه ی سکونت خود، تراشه ی اسنپدراگون 8150 یا اگزینو 9820 را بیابند. این تراشه ها، به لطف فناوری پردازش 7 نانومتری خود قدرتمندتر از تراشه های فعلی هستند. این افزایش کارآمدی به کنار، یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی نیز در  S10 plus جای خواهد گرفت که 500 میلی آمپر ساعت نسبت به باتی 3500 میلی آمپر ساعتی گلکسی اس 9 پلاس ظرفیت بیشتری را ارائه می کند.

در حالی که سامسونگ هیچ یک از این جزئیات را تایید نکرده است، اما گفته می شود ماه نوامبر مراحل نهایی طراحی گوشی های خانواده گلکسی اس 10 به اتمام خواهد رسید تا در فوریه سال 2019 شاهد رونمایی از آن ها در شش رنگ مشکی، خاکستری، آبی، قرمز، سبز و زرد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا