فناوری سامسونگفناوری موبایل

گلکسی آی 90 (Galaxy A90) فاقد ناچ یا بریدگی روی نمایشگر خواهد بود.

نمایشگر سامسونگ گلکسی آی 90 (Samsung Galaxy A90) فاقد هر گونه ناچ یا بریدگی روی نمایشگر خواهد بود. به این ترتیب،  گلکسی A90 را می توان مجهز به صفحه نمایشی کاملا مسطح دانست.

سامسونگ هرگز به طراحی ناچ استایل روی نیاورد و آن جایی که مجبور شد به منظور افزایش نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه دستگاه هایش کاری کند، از راهکاری متفاوت از دیگر شرکت ها بهره برد. استفاده از بریدگی روی نمایشگر،‌ ایده ای بسیار جالب است، اما چه می شد اگر می توانستیم صفحه نمایشی فاقد هر گونه ضایعه روی آن داشته باشیم؟

به تازگی، در یک پست وب سایت سامسونگ در اندونزی، به مزیت های نمایشگر Infinity Screen بدون هر گونه قسمت اضافی روی آن اشاره شده است. در این مطلب حتی نام یک محصول که برای نخستین مرتبه از چنین نمایشگری استفاده خواهد کرد، آورده شده است. طبق آن، سامسونگ گلکسی آی 90 (Samsung Galaxy A90) به نمایشگری فاقد ناچ یا حفره مجهز خواهد شد.

پیشتر نیز شنیده بودیم سامسونگ گلکسی A90 نخستین گوشی مجهز به دوربین سلفی پاپ آپی خواهد بود. قرار است در روز دهم آوریل (بیست و یکم فروردین)، رویدادی با تمرکز روی محصولات جدید سری A سامسونگ برگزار شود. بر اساس پیش بینی ها، گلکسی آی 90 (Galaxy A90) ستاره این رویداد خواهد بود.

سامسونگ گلکسی آی 90 (Samsung Galaxy A90)

تصویری که در کنار مطلب تازه منتشر شده قرار گرفته، بدون شک متعلق به یکی دیگر از محصولات پیش روی سری A است چرا که در بالای نمایشگر آن، یک بریدگی واتر دراپ وجود دارد.

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا