فناوری گوگل پیکسلفناوری موبایل

اولین رندر های ارائه شده از گوگل پیکسل 5 (Google Pixel 5)

مانند هر سال ، انتظار می رود که سری Google Pixel در ماه اکتبر به روزرسانی شود. انتظار داریم امسال با دو مدل پیکسل ، پیکسل 5 و 5 XL روبرو می شویم و اولین ارائه رندر گوگل پیکسل 5 XL در حال حاضر در اینجا ، هشت ماه قبل از راه اندازی ارائه شده است! گوگل پیش از ورود هرگز مدل Pixel را با استتار حرفه ای ارائه کرده است اما گرفتن نمونه اولیه ارائه شده هشت ماه قبل ، حتی برای سری پیکسل یک رکورد جدید است. گوشی های سری پیکسل معمولا پرطرفدار ترین ها از سری گوگل به شمار می رود .

Google Pixel 5 Prototype ارائه می شود

تصویری که مشاهده می کنید رندر های ارائه شده از گوگل پیکسل 5 است که توسط جان Prosser طراحی شده است . این رندر از YouTuber Jon Prosser از FrontPageTech تهیه شده است. او چند روز پس از دریافت فایلهای CAD برای پیکسل 5 XL آینده، رندرهایی تولید کرده است که با تمامی این تصاویر سازگاری دارد و به خوبی نشان دهنده تصویر جدی از گوگل پیکسل 5 است .

Google Pixel 5

جان می گوید Pixel 5 XL دارای سه مدل نمونه اولیه در حال توسعه است. طرحی که در بالا مشاهده می کنید فقط یکی از این نمونه های اولیه است. دو نمونه اولیه دیگر دارای یک دوربین مربع شبیه به شکل قبلی Pixel 4 هستند. گفته شده است که طراحی فوق پیکسل 5 XL از همان “شیشه نرم مات با ماژول دوربین براق” استفاده کرده است . سه دوربین موجود در بورد (بله ، پیکسل 2020 در نهایت سه سنسور را در اختیار دارد) در یک دوربین قرار گرفته اند که به نظر می رسد مانند یک نیمه دایره ای دراز است. راستش ، این یکی از بدترین طرح هایی است که اخیراً دیده ایم. جان می گوید که اگرچه رندرهای اولیه تولید شده توسط گوگل پیکسل 5 توسط جان صورت گرفته است اما شخصاً ، من نمی بینم که چنین اتفاقی برای من افتاده است.

رندرهای جذاب از Google Pixel 5

گوگل پیکسل 5 از نمونه های نه چندان جالب ارائه شده از شرکت گوگل است که کمی نظر ها را منفی کرده است چرا که همه طرفداران این برند نا امید شده اند . با این حال ، خبرهای خوبی وجود دارد. صرف نظر از طراحی Pixel 5 XL ، به نظر می رسد که در نهایت گوگل بالاخره یک دوربین با زاویه دید عریض را به مدل جدید اضافه می کند. عدم وجود سنسور با زاویه فوق العاده گسترده در سال گذشته کمرنگ شده بود ، بنابراین خوب است که آن را در پیکسل های آینده 2020 مشاهده کنید.

Google Pixel 5

جان رندر جلوی Pixel 5 XL را به اشتراک نگذاشت اما او می گوید که بسیار شبیه به سری Pixel 4 است و دارای پیشانی کوچکتر است. آیا این بدان معنی است که گوگل از سنسور Soli خلاص شده است؟ متأسفانه ، ما این را نمی دانیم .بنابراین ، این اولین نگاه ما به پیکسل 5 XL بود. گوگل پیکسل 5 از نظر طراحی جذابیتی ندارد و باید منتظر باشیم و ببینیم که در آینده ، گوگل برای جلب توجه مردم ، چه روش هایی را ارائه می دهد . آیا گوگل می تواند در این راه فروش زیادی داشته باشد ؟!

منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا