فناوری آیفونفناوری موبایل

چند سال با گوشی انعطاف پذیر اپل فاصله داریم؟

جزئیات تازه ای از گوشی انعطاف پذیر اپل (Apple) به انتشار رسیده است. به نظر می رسد تمامی شایعاتی که در مورد زمان عرضه آیفون خمیده اپل شنیده بودیم،‌ اشتباه بوده است.

هر زمانی که صحبت از یک گوشی هوشمند با نمایشگر منعطف به میان می آید، ناخود آگاه توجه ها به سمت برند سامسونگ جلب می شود. با این حال به نظر می رسد طی سالیان اخیر اپل نیز یکی از شرکت هایی بوده که در این راه گام هایی برداشته است و برخی از تحلیلگران معتقد هستند که گوشی انعطاف پذیر اپل (Apple) در دست توسعه است.

اپل (Apple)

با این حال اگر شما امیدوار هستید که در آینده ای نزدیک بتوانید با گوشی انعطاف پذیر اپل ملاقات کنید، با توجه به گزارش جدیدی که از سوی رسانه کره ای The Korea Times و به نقل از یک منبع فعال در صنعت موبایل به انتشار رسیده، همچنان فاصله زیادی تا ملاقات با نسخه تولید شده ی این گوشی خواهیم داشت. این منبع همچنین اعلام کرده است که Apple قصد دارد سال آینده از آیفون هایی با قابلیت های جذاب پرده برداری کند، اما یک آیفون خمیده و انعطاف پذیر ممکن است تا چند سال دیگر آماده عرضه شود.

نمایشگر ال جی در گوشی انعطاف پذیر اپل (Apple)

ما شایعاتی را در مورد آن که گوشی انعطاف پذیر Apple در سال 2020 عرضه می شود شنیده ایم، اما این گزارش جدید به نظر می رسد می تواند نقضی بر باور ما باشد. نکته جالب توجه این که اپل برای توسعه این گوشی قصد دارد به جای سامسونگ، از ال جی دیسپلی، شرکت تابعه کمپانی مادر ال جی کمک بگیرد. هر دو شرکت ال جی و سامسونگ در حال توسعه چنین نمایشگرهایی هستند و حتی ال جی اوایل سال 2018 میلادی یک نمونه پیش تولیدی مجهز به یک نمایشگر اولد رول شونده نیز پرده برداری کرده است.

به هر ترتیب هیچ کلمه ای از این گزارش توسط خود اپل به تایید نرسیده و ممکن است شایعه ای بیش نباشد، اما با توجه به سابقه خوبی که Korea Times دارد، می توانیم بر روی حرف های آن حساب کنیم.

منبع
ubergizmo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن