فناوری آیفونفناوری موبایل

احتمال معرفی گوشی آیفون 9 (Apple iPhone 9) در 15 آئریل

تقریبا مدتی است که اخباری را در خصوص عرضه نسخه ارزان تر از آیفون را شنیده ایم. در امسال نیز در سپتامبر، شاهد معرفی آیفون 11، با قیمتی مناسب تر از سال گذشته بودیم که همین موضوع سبب شد تا افراد زیادی برای خرید این گوشی از این شرکت اقدام کنند چرا که پرچمداران شرکت آیفون همواره قیمت بسیار بالایی دارند که همین موضوع سبب می شود تا هزینه های شما نیز افزایش پیدا کند. آیفون 9 قرار بود که زود تر از این ها به بازار معرفی شود اما با توجه به شیوع همه گیر کووید 19، این موضوع با اختلالاتی رو به رو شد. هم اکنون اخباری از عرضه این گوشی هوشمند در 15 آوریل به دست ما رسیده است.

ویژگی های Apple iPhone 9

اپل آیفون 9 آینده ، جانشین آیفون SE از سال 2016 ، اکنون مدتها است که ظهور این گوشی هوشمند شایعه شده است و به نظر می رسد که ما در نهایت بسیار نزدیک به معرفی رسمی آن هستیم که همین موضوع هیجانی را برای افراد به دنبال داشته است. چند هفته پیش گزارشی در مورد تأخیر تلفن نامحدود به دلیل شیوع COVID-19 صحبت کرد ، اما ظاهرا اپل ممکن است تغییر برنامه ای داشته باشد.

براساس گزارش جدید ، این شرکت یک جلسه داخلی برای بحث در مورد چگونگی ادامه کار برگزار کرده است ، و در نتیجه این جلسه گفت: آیفون 9 در تاریخ 15 آوریل رسمی خواهد شد. قصد دارد یک رویداد آنلاین را برای راه اندازی برگزار کند ، یا به سادگی یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کند و معرفی این گوشی هوشمند با آن انجام شود. شایعه جدید می گوید ، آیفون 9 می تواند در 15 آوریل رسمی شود و به همین سادگی تولید آن نیز آغاز گردد. پس افرادی که مشتق عرضه این گوشی هستند، باید بدانند که تاریخ عرضه آن بسیار نزدیک است.

قیمت Apple iPhone 9

گفته می شود که آیفون 9 با قیمتی 349 یا 399 دلار شروع می شود ، بنابراین ورود جدیدی به جنگ های میان رده قیمت خواهد بود. از نظر طراحی ، انتظار دارید که از گذشته دستی داشته باشد ، با حاشیه های صفحه نمایش عظیم و یک حسگر لمسی ID و نمایشگر فیزیکی و خازنی در قسمت جلویی و همان دکمه فیزیکی دایره ای را در قسمت پایین دستگاه خواهید یافت. همه این ها، حسی نوستالژیک را به گوشی هوشمند شما می دهند و خب یک میان رده با ویژگی های نوین اپل می تواند جذاب باشد.

هرچند که بازه زمانی منتشر شود ، از آنجا که ما هنوز در سطح جهانی با یک بیماری همه گیر روبرو هستیم ، ناگفته پیداست که برنامه های اپل ممکن است دوباره تغییر کند. تمامی این ها می تواند به دلیل کووید 19 باشد. امیدوارم که این کار را نکنند ، و احتمالاً گوگل نیز تصمیم خواهد گرفت که به زودی پیکسل 4a را اعلام کند تا بتواند آن را با آیفون 9 برای قلب و ذهن مشتریانی که حاضر به پرداخت دو برابر یا سه برابر پول برای آن نیستند ، ببرد. البته همچنان معلوم نیست که با این وضعیت موجود، چه اتفاقی خواهد افتاد و فروش این گوشی ها چگونه رقم خواهد خورد!

منبع
gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن