مایکروسافت از تم روشن ویندوز 10 پرده برداری کرد

مایکروسافت از تم روشن ویندوز 10 پرده برداشت. این تم روشن سراسر رابط کاربری سیستم عامل مایکروسافت را به حالت سفید در می آورد. در ادامه جزئیات بیشتری از این تم و زمان انتشار آن را مطالعه کنید.

مایکروسافت قصد دارد تم روشن ویندوز 10 را به همراه آپدیت بعدی سیستم عامل خود در اختیار کاربران قرار دهد. غول نرم افزاری این تم را روز گذشته در قالب یک بیلد جدید ویندوز 10 آزمایش کرد و به نظر می رسد که این تم روشن می تواند فضای تازه ای را به محیط سیستم عامل ویندوز ببخشد.

مایکروسافت این تم روشن را طوری به ارمغان میاورد که تمام بخش های رابط کاربری ویندوز، به رنگ سفید درخواهد آمد. به افتخار تم روشن ویندوز 10 ، مایکروسافت یک پس زمینه ی پیشفرض را نیز طراحی خواهد کرد تا بهتر بر روی این تم جدید بنشیند.

مقاله‌های مرتبط:

زمان انتشار تم روشن ویندوز 10

این تم جدید برای نخستین بار در آپدیت بزرگ بعدی ویندوز 10 پدیدار خواهد شد که انتظار می رود آوریل سال آینده منتشر شدود. این آپدیت با کد نام 19H1 همچنین شامل به روزرسانی های برای ابزار Snipping، به روزرسانی اپلیکیشن چاپ و ساعت های هوشمند برای Windows Update است؛ پس دیگر بعد از دریافت آپدیت های ویندوزی، کامپیوتر شما به صورت خودکار راه اندازی مجدد نخواهد شد.

تم روشن ویندوز 10

مایکروسافت همچنین یک لغزنده برای تنظیم شفافیت صفحه (همانند آنچه در گوشی های هوشمند است) را در بخش مدیریت نوتیفیکیشن های ویندوز جای خواهد داد و یک تم تیره داخلی را به اپلیکیشن OneDrive ویندوز 10 اضافه می کند. کاربران Windows Insider می توانند این تغییرات جدید را به عنوان بخشی از یک نسخه ی آزمایشی عمومی (پیش از آن که سال آینده در اختیار تمام کاربران قرار گیرد) بیازمایند.

80%
Awesome
  • Design
منبع gadgetnews
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی * لطفا یک کد امنیتی دیگر بارگزاری کنید