غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام از طرف این شرکت تغییر کرد.

غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام از طرف این شرکت تغییر کرد. اینستاگرام که متعلق به شرکت فیس بوک است در گذشته برای غیر فعال کردن حساب ها، بدون هیچ گونه اطلاع قبلی عمل می کرد. اما الان این شرکت سیاست های خود را تغییر داده است و قبل از غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام به کاربران هشدار می دهد تا در مورد محتوای منتشر شده تجدید نظر کنند.

کاربران اینستاگرام قبل از آن که حساب کاربری آن ها برای نقض دستورالعمل های اجتماعی در مورد برهنگی، پورنوگرافی، قلدری مجازی، آزار و اذیت، گفتار نفرت انگیز، فروش مواد مخدر و ترورسیم در خطر غیرفعال شدن قرار دارد یک اطلاعیه ای را از طریق خود برنامه دریافت خواهند کرد. کاربران همچنین این فرصت را خواهند داشت تا به جای آنکه مجبور شوند از طریق مرکز راهنمای اینستاگرام برای پست ها یا اکانت حذف شده ی خود مکاتبه کنند٬ این کار را از طریق خود برنامه انجام دهند.

غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

instagram همچنین گفته است که علاوه بر حذف حساب های کاربری با درصد معینی از محتوای نقض کننده، حساب هایی با تعداد معینی از تخلفات در یک بازه ی زمانی را نیز حذف می کند. این دقیقا مشابه سیاست هایی است که شرکت مادر اینستاگرام٬‌ یعنی فیسبوک در شبکه ی اجتماعی خود به کار می گیرد.

این شرکت برای بهبود فضای داخلی هفته ی گذشته قابلیت هایی را برای مقابله با قلدری های مجازی معرفی کرد. و همچنین این شرکت می خواهد تعداد لایک های پست ها را با هدف بهبود کیفیت محتوای منتشر شده از دید کاربران پنهان کند.

منبع gsmarena
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید