نرم افزار

نسخه تحت وب مترجم گوگل ، با زبان طراحی Material Design به‌روز شد

نسخه تحت وب مترجم گوگل (Google Translate) با زبان طراحی Material Design شرکت گوگل به روزرسانی شد. اگر هم اکنون به صفحه مترجم در سایت گوگل مراجعه کنید، تغییرات را می توانید مشاهده کنید.

طراحی نسخه تحت وب مترجم گوگل (Google Translate) طی سالیان اخیر کم و بیش با تغییراتی همراه بوده است، اما اگر شما امروز به صفحه این مترجم سر بزنید متوجه تغییرات زیادی در آن می شوید. گوگل این صفحه از سایت خود را با زبان طراحی Material Design به روز کرده است که به لطف آن ظاهری مدرن تر و زیباتر را به خود گرفته است. شرکت گوگل، این زبان طراحی را به مرور زمان به تمام سرویس های خود می آورد.

در بیشتر بخش های عملکرد، صفحه همچنان مشابه گذشته مانده است؛ در اینجا شما می توانید با صدای خود از یک زبان دیگر جمله ای را وارد کنید و به صورت صوتی از زبان دیگری آن را دریافت کنید. همچنین گزینه ی جدیدی برای بارگذاری اسناد اضافه شده است، بنابراین اگر شما نیازمند ترجمه ی اسناد خود باشید نیز می توانید آن را آپلود کرده و نسخه ی ترجمه شده ی آن به زبانی دیگر را دریافت کنید. این می تواند روش کارآمدتری از کپی و پیست کردن در اپلیکیشن مترجم باشد.

این قابلیت بارگذاری اسناد همیشه برای Google Translator در دسترس بوده است، اما حالا با این طراحی جدید تغییر کرده و یافتن آن آسوده تر شده است. سایت 9to5Google اشاره کرده است که این تغییرات شامل یک طراحی واکنش گرا است؛ این بدان معناست که بسته به اندازه ی پنجره ی مرورگر شما، رابط کاربری نیز تغییر خواهد کرد؛ پس اگر شما از حالت چند نمایشی استفاده کنید، یا بخواهید کروم را در یک پنجره ی کوچک برای دسترسی به مترجم گوگل (Google Translate) اجرا کنید، رابط کاربری با آن انطباق پیدا خواهد کرد.

اگر هم اکنون به صفحه ی Google Translate مراجعه کنید، باید این تغییرات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا