نرم افزار

محبوب‌ ترین قابلیت Waze به اپلیکیشن گوگل مپس اضافه شد

بسیاری از کاربران استفاده از اپلیکیشن ناوبری ویز را به خاطر قابلیت‌ های فراوانی که دارد به اپلیکیشن گوگل مپس ترجیح می‌ دهند. اما اگر نمی‌ خواهید از Google Maps دل بکنید٬ خبر خوب اینکه به تازگی گوگل محبوب‌ ترین قابلیت Waze را به این برنامه اضافه کرده است.

گوگل خیلی بی سر و صدا یک قابلیت جدید را به اپلیکیشن گوگل مپس اضافه کرده است که بدون شک یکی از محبوب‌ ترین قابلیت‌ های برنامه‌ ی Waze است. این قابلیت٬ گزارش تصادف‌ ها و دوربین‌ های کنترل سرعت را به سرویس ناوبری گوگل اضافه می‌ کند. این به‌ روزرسانی مهم توسط خود گوگل رسما معرفی نشده است٬ اما 9to5google گزارش می‌ دهد که بسیاری از کاربران این قابلیت را در اپلیکیشن گوگل مپس مشاهده کرده‌ اند.

گوگل مدت‌ ها بود در حال آزمایش این قابلیت بود و به نظر می‌ رسد گوگل عرضه‌ ی جهانی آن را آغاز کرده است. البته هنوز هم دلایلی برای ارجعیت ویز نسبت به گوگل مپس وجود دارد٬ چرا که ویز به کاربران اجازه می‌ دهد خطرات٬ بسته شدن جاده‌ ها و قیمت پمپ‌ های بنزین را نیز گزارش کنند.

قابلیت Waze به اپلیکیشن گوگل مپس

متاسفانه هنوز اعلام نشده که این قابلیت جدید چه زمانی در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت و چقدر طول می‌ کشد تا همه قادر به استفاده از آن باشند. آنچه که مسلم است٬ فعلا گوگل این قابلیت را در اختیار کاربران گوشی‌ های اندرویدی قرار خواهد داد. در حال حاضر نسخه‌ ی جدیدی از اپلیکیشن گوگل مپس در پلی استور قرار نگرفته٬ چرا که این به‌ روزرسانی از سمت سرور بوده است؛ پس اگر شما یک آیکون جدید را در برنامه دیدید که با کلیک روی آن قادر به گزارش تصادف‌ های جاده‌ ای و دوربین‌ های کنترل سرعت بودید نباید تعجب کنید. شما خیلی خوش‌ شانس هستید که موفق به رویت این قابلیت شده‌ اید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا