هشدار وزیر ارتباطات درباره کلاهبرداری از کاربران فضای مجازی

وزیر ارتباطات اعلام کرد روش های جدیدی برای کلاهبرداری از کاربران فضای مجازی شکل گرفته که کاربران باید بسیار مراقب باشند و فریب تبلیغات دروغ کلاهبرداران و افراد سودجو را نخورند. در ادامه این موضوع را بررسی می کنیم.

با گسترش فضای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، بسیاری از سود جویان از این فضا استفاده کردند و به حقوق فردی و عمومی کاربران تعرض می کنند که آسیب های روانی و مالی را برای کاربران در پی دارد. به همین دلیل کاربران فضای مجازی باید بسیار هوشیار باشند تا فریب تبلیغات دروغین را نخورند. از این رو مسئولان کشور در هر دور‌ه ای جدیدترین روش های کلاهبرداری از کاربران فضای مجازی را شناسایی و به مردم اطلاع رسانی می کنند. وزیر ارتباطات نیز در صفحه شخصی خود در شبکه ها اجتماعی از کشف دو روش جدید کلاهبرداری خبر داد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

کلاهبرداری از کاربران فضای مجازی

روش های جدید کلاهبرداری از کاربران فضای مجازی

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود عنوان کرد برنامه ها و پیام هایی که درباره شارژ یا اینترنت رایگان در فضای مجازی تبلیغ می کنند، دروغ است و فریب این دست از کلاهبرداران را نخورید. همچنین کسانی که با شما تماس می گیرند و اطلاعات بانکی شما را به دلیل برنده شدن در قرعه کشی درخواست می کنند نیز به دنبال کلاهبرداری هستند و در این خصوص هوشیار باشید. از این رو کاربران فضای مجازی باید در خصوص روش های جدید کلاهبرداری مراقب باشند و این هشدار را به سایر افراد نیز اطلاع دهند.

80%
Awesome
  • Design
منبع gadgetnews
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید
1 نظر
  1. نیکی می گوید

    واقعا روز به روز شگردای جدید میاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی * لطفا یک کد امنیتی دیگر بارگزاری کنید