نرم افزار

اندروید آر برای گوشی گوگل پیکسل 4 عرضه شد

چندی پیش بود که از حضور اندروید آر برای گوگل پیکسل 4 خبر دادند. قطعاً شایان ذکر است که داده های سخت افزاری دستگاه GeekBench به سادگی در سطح سیستم عامل به برنامه گزارش شده است و دستکاری و جعل آن نسبتاً آسان است. بنابراین ، قطعاً باید این کار را کم کم باور کنند . با این وجود ، گوگل نسبت به نسخه بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود بسیار محکم عمل کرده است و این یکی از اولین موارد ذکر شده در مورد Android R است که تاکنون دیده ایم.

لیست GeekBench که Android R را نشان می دهد

با نگاهی به لیست GeekBench ، متأسفانه هیچ اطلاعات اضافی واقعی برای استخراج وجود ندارد. امتیازات محاسبه شده تقریباً در قسمت بالا برای تراشه های گوگل پیکسل 4 و تراشه اسنپدراگون 855 در جایگاه اصلی قرار دارند. مقدار رم 6 گیگابایتی نیز بررسی می شود و اطلاعاتی نیز در خصوص آن وجود دارد . ما فقط کنجکاو هستیم تا با به روزرسانی های بیشتر از این گوشی آشنا شویم و اندروید آر را بهتر بشناسیم.

اندروید آر

تنها کاری که واقعاً می توانیم با این اطلاعات انجام دهیم ، حدس و گمان و تلاش برای ایجاد حدسهای تحصیل شده است. شک نداریم که گوگل سخت روی اندروید آر کار کرده است. آخرین باری که خبرهای مهمی در آن جبهه شنیدیم ، مربوط به تعهد به پروژه منبع باز Android بود که به طور بالقوه محدودیت پرونده حداکثر “نوشتن / mux” را بالاتر از 4 گیگ می برد. به احتمال زیاد به منظور ضبط فیلم این تغییرات صورت گرفته بود و همان موقع اندروید 11 به بازی انداخته شد. با این حال ادامه نسخه دوم عددی تنها یکی از گزینه های Google است. چیز بدی نیست ، با توجه به اینکه اندروید قبلاً بخش بهتری از الفبای انگلیسی را بهبود بخشیده است و نامهای متفاوتی از آن را ارائه کرده است که این امر به طور فزاینده ای دشوار می شود.

google pixel 4 and android r

ویژگی های Android R

حتی اگر عددی به نظر راه راه باشد ، مطابق با سنت ، نسخه بعدی آندروید می تواند در حین توسعه و آزمایش بتا ، نامی داشته باشد که با نام اصلی مغایرت کند . درست مانند آندروید 10 که قبل از انتشار با عنوان “Q” شناخته شده بود. از آنجا که ما در حال حاضر در موضوع نامگذاری قرار داریم ، با این وجود ، نمی توانیم گرایش بسیاری از نرم افزارها و محصولات فنی عمومی را برای متوقف کردن شماره گذاری آنها در حدود 10 خوب در نظر بگیریم. ارائه این نسخه تنها برای اعلام موقعیت اندروید آر بوده است و اطلاعاتی در خصوص آن در دسترس نیست .

google pixel 4

صرف نظر از این ، اگر ما در واقع تصمیم بگیریم به ماهیت اصلی این گزارش نسخه اندرویدی GeekBench اعتقاد داشته باشیم و فرض کنیم از یک واحد واقعی Pixel 4 است ، با اجرای Android R و سپس یک پیش نمایش توسعه دهنده ، می تواند در دسترس عموم باشد. عرضه این مورد برای گوگل پیکسل 4 یا نمونه های دیگر ، همچنان مشخص نیست . اما شاید هرگونه پیشرفت در این جبهه اطلاعات اضافی را در Android R نیز به همراه داشته باشد. حداقل امید اینجاست .

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا