اندروید آر برای گوشی گوگل پیکسل 4 عرضه شد

چندی پیش بود که از حضور اندروید آر برای گوگل پیکسل 4 خبر دادند. قطعاً شایان ذکر است که داده های سخت افزاری دستگاه GeekBench به سادگی در سطح سیستم عامل به برنامه گزارش شده است و دستکاری و جعل آن نسبتاً آسان است. بنابراین ، قطعاً باید این کار را کم کم باور کنند . با این وجود ، گوگل نسبت به نسخه بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود بسیار محکم عمل کرده است و این یکی از اولین موارد ذکر شده در مورد Android R است که تاکنون دیده ایم.

لیست GeekBench که Android R را نشان می دهد

با نگاهی به لیست GeekBench ، متأسفانه هیچ اطلاعات اضافی واقعی برای استخراج وجود ندارد. امتیازات محاسبه شده تقریباً در قسمت بالا برای تراشه های گوگل پیکسل 4 و تراشه اسنپدراگون 855 در جایگاه اصلی قرار دارند. مقدار رم 6 گیگابایتی نیز بررسی می شود و اطلاعاتی نیز در خصوص آن وجود دارد . ما فقط کنجکاو هستیم تا با به روزرسانی های بیشتر از این گوشی آشنا شویم و اندروید آر را بهتر بشناسیم.

اندروید آر

تنها کاری که واقعاً می توانیم با این اطلاعات انجام دهیم ، حدس و گمان و تلاش برای ایجاد حدسهای تحصیل شده است. شک نداریم که گوگل سخت روی اندروید آر کار کرده است. آخرین باری که خبرهای مهمی در آن جبهه شنیدیم ، مربوط به تعهد به پروژه منبع باز Android بود که به طور بالقوه محدودیت پرونده حداکثر “نوشتن / mux” را بالاتر از 4 گیگ می برد. به احتمال زیاد به منظور ضبط فیلم این تغییرات صورت گرفته بود و همان موقع اندروید 11 به بازی انداخته شد. با این حال ادامه نسخه دوم عددی تنها یکی از گزینه های Google است. چیز بدی نیست ، با توجه به اینکه اندروید قبلاً بخش بهتری از الفبای انگلیسی را بهبود بخشیده است و نامهای متفاوتی از آن را ارائه کرده است که این امر به طور فزاینده ای دشوار می شود.

مقاله‌های مرتبط:

google pixel 4 and android r

ویژگی های Android R

حتی اگر عددی به نظر راه راه باشد ، مطابق با سنت ، نسخه بعدی آندروید می تواند در حین توسعه و آزمایش بتا ، نامی داشته باشد که با نام اصلی مغایرت کند . درست مانند آندروید 10 که قبل از انتشار با عنوان “Q” شناخته شده بود. از آنجا که ما در حال حاضر در موضوع نامگذاری قرار داریم ، با این وجود ، نمی توانیم گرایش بسیاری از نرم افزارها و محصولات فنی عمومی را برای متوقف کردن شماره گذاری آنها در حدود 10 خوب در نظر بگیریم. ارائه این نسخه تنها برای اعلام موقعیت اندروید آر بوده است و اطلاعاتی در خصوص آن در دسترس نیست .

google pixel 4

صرف نظر از این ، اگر ما در واقع تصمیم بگیریم به ماهیت اصلی این گزارش نسخه اندرویدی GeekBench اعتقاد داشته باشیم و فرض کنیم از یک واحد واقعی Pixel 4 است ، با اجرای Android R و سپس یک پیش نمایش توسعه دهنده ، می تواند در دسترس عموم باشد. عرضه این مورد برای گوگل پیکسل 4 یا نمونه های دیگر ، همچنان مشخص نیست . اما شاید هرگونه پیشرفت در این جبهه اطلاعات اضافی را در Android R نیز به همراه داشته باشد. حداقل امید اینجاست .

منبع gsmarena
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.