برنامه اسکن سه بعدی برای نوت ۱۰ عرضه شد

قطعاً گوشی گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس این روزها از جذاب ترین گوشی های سامسونگ به شمار می‌روند که ویژگی های هیجان انگیزی برای آن ها ارائه شده است . برای گوشی سامسونگ نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس دوربین های متعددی برای آن ها ارائه شده است ‌که هر کدام از آن ها ویژگی های مختلفی دارند . دوربین اصلی نوت ۱۰ که از لنز با کیفیت بهره می‌برد و دیافراگم آن به صورت حرفه ای تنظیم شده که برای گرفتن عکس های بی نظیر مناسب است ‌.

دوربین بعدی برای ایجاد عکس هایی با دید گسترده به کار می‌آید و در کنار آن یک دوربین سه بعدی عرضه شده که برای اسکن کردن اشیا سه بعدی و گرفتن تصاویر سه بعدی به کار می آید . هم اکنون گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس به طور رسمی در بیشتر از ۷۰ کشور جهان عرضه شده اند و سامسونگ به این مناسبت مهم اپلیکیشن جدیدی را در استور خود منتشر کرده است .

اپلیکیشن 3D Scanner در استور سامسونگ

اپلیکیشن منتشر شده توسط سامسونگ با نام اسکنر سه بعدی شناخته می‌شود و این اپلیکیشن از زمان عرضه گلکسی نوت ۱۰ پلاس عرضه شده است . در گوشی سامسونگ نوت ۱۰ در هر دو مدل دوربین 3D TOF عرضه شده است که به شما امکان اسکن و ایجاد مدل های سه بعدی اشیا در دنیای واقعی را می دهد . از آنجا که گلکسی اس ۱۰ 5G و گلکسی ای ۸۰ نیز دارای دوربین های 3D TOF هستند ، پس این گوشی ها نیز می توانند اپلیکیشن 3D scanner را ساپورت کند .

نوت ۱۰

برای دانلود برنامه 3D Scanner اکنون در فروشگاه گلکسی سامسونگ می توانید با کلیک بر روی اپلیکیشن آن را برای خود تهیه کنید و بر روی گوشی خود نصب نمایید . پس از نصب اپلیکیشن شما می توانید به طور مستقیم از منوی گوشی خود به برنامه دسترسی پیدا کنید و یا با کلیک بر روی Bixby Vision آن را مشاهده خواهید کرد .

نحوه کارکرد برنامه 3D Scanner

برای اینکه بتوانید با گوشی نوت ۱۰ خود یک مدل سه بعدی را اسکن کنید ، لازم است تا این مدل سه بعدی در دنیای واقعی با استفاده از این برنامه از همه جهات اسکن شود و اطمینان حاصل کنید که هنگام انجام این کار چیز دیگری در اطراف اشیا وجود نداشته باشد . در غیر این صورت نیز ، اگر برنامه اشیای دیگری را در اسکن شما ببیند ، اسکن را نصفه به پایان می رساند . سامسونگ توصیه می کند که از این ابزار برای اشیا بین ۲۰ تا ۸۰ سانتیمتری استفاده کنید و به این صورت میتوانید اسکن سه بعدی تصاویر خود را در بهترین حالت تهیه نمایید .

این اپلیکیشن سامسونگ ویژگی های متفاوتی را برای شما ارائه می دهد . زمانی که شما مدل سه بعدی خود را در برنامه اسکن کردید ، می توانید از آن یک تصویر متحرک با فرمت GIF تهیه کنید تا مستقیماً با دیگر افراد به اشتراک بگذارید یا اینکه مدل سه بعدی اسکن شده را به عکس ها و فیلم هایی که با تلفن همراه خود گرفته اید ، اضافه کنید .

منبع gsmarena
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.