نرم افزار

برنامه اسکن سه بعدی برای نوت ۱۰ عرضه شد

قطعاً گوشی گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس این روزها از جذاب ترین گوشی های سامسونگ به شمار می‌روند که ویژگی های هیجان انگیزی برای آن ها ارائه شده است . برای گوشی سامسونگ نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس دوربین های متعددی برای آن ها ارائه شده است ‌که هر کدام از آن ها ویژگی های مختلفی دارند . دوربین اصلی نوت ۱۰ که از لنز با کیفیت بهره می‌برد و دیافراگم آن به صورت حرفه ای تنظیم شده که برای گرفتن عکس های بی نظیر مناسب است ‌.

دوربین بعدی برای ایجاد عکس هایی با دید گسترده به کار می‌آید و در کنار آن یک دوربین سه بعدی عرضه شده که برای اسکن کردن اشیا سه بعدی و گرفتن تصاویر سه بعدی به کار می آید . هم اکنون گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس به طور رسمی در بیشتر از ۷۰ کشور جهان عرضه شده اند و سامسونگ به این مناسبت مهم اپلیکیشن جدیدی را در استور خود منتشر کرده است .

اپلیکیشن 3D Scanner در استور سامسونگ

اپلیکیشن منتشر شده توسط سامسونگ با نام اسکنر سه بعدی شناخته می‌شود و این اپلیکیشن از زمان عرضه گلکسی نوت ۱۰ پلاس عرضه شده است . در گوشی سامسونگ نوت ۱۰ در هر دو مدل دوربین 3D TOF عرضه شده است که به شما امکان اسکن و ایجاد مدل های سه بعدی اشیا در دنیای واقعی را می دهد . از آنجا که گلکسی اس ۱۰ 5G و گلکسی ای ۸۰ نیز دارای دوربین های 3D TOF هستند ، پس این گوشی ها نیز می توانند اپلیکیشن 3D scanner را ساپورت کند .

برای دانلود برنامه 3D Scanner اکنون در فروشگاه گلکسی سامسونگ می توانید با کلیک بر روی اپلیکیشن آن را برای خود تهیه کنید و بر روی گوشی خود نصب نمایید . پس از نصب اپلیکیشن شما می توانید به طور مستقیم از منوی گوشی خود به برنامه دسترسی پیدا کنید و یا با کلیک بر روی Bixby Vision آن را مشاهده خواهید کرد .

نحوه کارکرد برنامه 3D Scanner

برای اینکه بتوانید با گوشی نوت ۱۰ خود یک مدل سه بعدی را اسکن کنید ، لازم است تا این مدل سه بعدی در دنیای واقعی با استفاده از این برنامه از همه جهات اسکن شود و اطمینان حاصل کنید که هنگام انجام این کار چیز دیگری در اطراف اشیا وجود نداشته باشد . در غیر این صورت نیز ، اگر برنامه اشیای دیگری را در اسکن شما ببیند ، اسکن را نصفه به پایان می رساند . سامسونگ توصیه می کند که از این ابزار برای اشیا بین ۲۰ تا ۸۰ سانتیمتری استفاده کنید و به این صورت میتوانید اسکن سه بعدی تصاویر خود را در بهترین حالت تهیه نمایید .

این اپلیکیشن سامسونگ ویژگی های متفاوتی را برای شما ارائه می دهد . زمانی که شما مدل سه بعدی خود را در برنامه اسکن کردید ، می توانید از آن یک تصویر متحرک با فرمت GIF تهیه کنید تا مستقیماً با دیگر افراد به اشتراک بگذارید یا اینکه مدل سه بعدی اسکن شده را به عکس ها و فیلم هایی که با تلفن همراه خود گرفته اید ، اضافه کنید .

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا