بررسی موبایل

معرفی کوتاهی از یکی از نمونه ها صفحه نمایش تاشو تی سی ال

COVID-19 قطعاً در کل برنامه های گروهی MWC 2020 تاثیرگذار است. این می تواند یک راه خوب برای گفتن این واقعیت باشد که باید این رویداد را لغو کرد و به این شکل قابل درک بود. این پیشرفت ممکن است تأسف آور باشد ، اما اکثر تولید کنندگان در حال تغییر برنامه هستند تا دستگاه های مربوط به MWC را در یک برنامه جایگزین به مردم ارائه دهند. TCL در این اتفاق مشابه است . سال گذشته تلفن هوشمند تاشو تی سی ال را دیدیم اما امسال این برند برنامه ای مجزا داشته است!

بررسی مشخصات گوشی TCL

در یک تحولات عجیب و غریب ، TCL تصمیم گرفته چند دستگاه را به بارسلونا منتقل کند. با این حال ، قبل از اینکه به واقعیت برسیم ، باید روشن کنیم که همه این دستگاه ها نمونه های اولیه نمایش قابل تاشو در مراحل اولیه هستند و بسیار دور از محصولات واقعی می باشند. آنها شماره های رسمی رسمی ندارند که به آنها وصل شده باشد و برخی از واحدهای مورد استفاده ما حتی فاقد یک صفحه نمایش عملکردی هستند که در عوض دارای یک چاپ دلخواه هستند. TCL آشکارا تمام تلاش خود را می کند تا تلاش های صفحه نمایش قابل تاشو را بدون هیچ گونه وعده خاصی برای آینده مشخص کند.

تی سی ال

همانطور که برخی از شما ممکن است به یاد داشته باشید ، این اولین بار نیست که چنین نمایشگاهی توسط این شرکت ارائه می شود. در حقیقت ، برای امسال طراحی مفهومی TCL به طور کلی بسیار سالم تر به نظر می رسد و ارزش آن را دارد که به تنهایی بررسی شود. سه نمونه اولیه تاشو TCL که روی صفحه نمایش کارآمدترین کار را انجام داده است ، می بینیم که یکی از دستگاه ها یادآور Galaxy Fold Samsung است . این بدان معناست که طراحی دو تکه ، تاشو از جلو است. تی سی ال هیچ ویژگی خاصی را در نمونه اولیه به اشتراک نمی گذارد. طراحی TCL کمی “مربع” تر از نمونه های سامسونگ به نظر می رسد. هر یک از دو نیمه گسترده تر و کوتاه تر است.

صفحه نمایش قابل تاشو TCL

احتمالاً این گوشی برای مصرف ویدیو و بازی بهتر است ، اما احتمالاً برای پیمایش لیست های طولانی UI و صفحات وب تلفن همراه مناسب نخواهد بود . از آنجا که ما در حال حاضر در موضوع نمایش و توانمندی چندرسانه ای قرار داریم ، شایان ذکر است واحدی که برای بررسی از آن استفاده کردیم ، یک پنل بدون وقفه در قسمت جلویی دارد. هیچ بریدگی ، سوراخ پانچ یا شکاف دیده نمی شود . مطمئناً برای تماشای فیلم بهتر است . نبود نمایشگر ثانویه در قسمت خارجی نیز به این معنی است که هیچ راهی آسان برای گرفتن سلفی با دوربین اصلی وجود ندارد. به طور کلی این یک اجرای خیلی زود و یک کار در حال انجام است و احتمالاً نه نشانگر پانل نهایی است و نه نصب آن که به نوعی خام به نظر می رسد و از یک حاشیه همپوشانی بسیار ضخیم برخوردار است.

TCL futuristic foldables

در نهایت باید بگوییم که سطح نمایشگر هر دو بسیار نرم ، ناهموار و پلاستیکی به نظر می رسید و اینگونه احساس می شود. تمام این بازتاب هایی است که دوربین از آن گرفته است. 

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا