نخستین نمونه عکس های ثبت‌شده با دوربین گوشی جدید نوکیا منتشر شدند

نخستین نمونه از عکس های ثبت شده با دوربین گوشی جدید نوکیا توسط Nokia Mobile India در اینستاگرام منتشر شد. آیا فنلاندی ها از یک پرچمدار جدید رونمایی می کنند یا نسخه جهانی نوکیا X6 رونمایی خواهد شد؟

اچ ام دی گلوبال با اعلام زمان معرفی «مورد انتظارترین موبایل»، در کانون توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. اگرچه برخی کاربران معتقدند فنلاندی ها از گوشی پرچمدار نوکیا 9 پرده خواهند برداشت، اما این احتمال نیز وجود دارد که مدیران در تاریخ 21 آگوست (30 مرداد) نوکیا X6 را معرفی کنند؛ اسمارت فونی که در حال حاضر فقط در بازار چین عرضه می شود.

توجه داشته باشید که این رویداد در کشور هند برگزار خواهد شد؛ در این صورت، ما در رابطه با مورد انتظارترین گوشی برای بازار هند صحبت می کنیم. بعد از اعلام تاریخ معرفی این گوشی، اچ ام دی با انتشار چندین عکس از «هفته مد لاکمه» که ظاهرا با این گوشی هوشمند ثبت شده اند، باز هم خود را به تیتر اول بسیاری از رسانه ها تبدیل کرده است.

تمام این تصاویر توسط حساب اینستاگرام رسمی Nokia Mobile India منتشر شده اند. HDM Global هیچ برنامه ای برای نمایشگاه IFA 2018 ندارد و هنوز مطمئن نیستیم که آیا مدیران، پرچمدار دیگری را تا پایان سال معرفی خواهند کرد یا نه.

مقاله‌های مرتبط:

نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین گوشی جدید نوکیا

دوربین گوشی جدید نوکیا

دوربین گوشی جدید نوکیا

دوربین گوشی جدید نوکیا

 

90%
Awesome
  • Design
منبع gadgetnews
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی * لطفا یک کد امنیتی دیگر بارگزاری کنید