بررسی موبایل

نسل بعدی مزدا CX-5 به طور غیررسمی در عکس های جاسوسی ارائه شده است

بسیاری از گمانه زنی ها در اطراف شناور است اما نسل بعدی مزدا CX-5 در این مرحله هیچ یک تایید نشده است. در اوایل این ماه ، نمونه اولیه کراس اوور مزدا از نزدیک در جنوب کالیفرنیا مشاهده شده است ، کامل با پوشش های تک رنگ که سعی در پوشاندن سبک خود دارد. تنها با استفاده از جدول زمانی ، گمانه زنی می شد که نسل بعدی مزدا CX-5 باشد و مدل نسل فعلی آن از سال 2016 در بازار موجود است.نسل بعدی مزدا CX-5 به عنوان یک کراس اوور جذاب در بازار عرضه می گردد که البته رقبای زیادی نیز برای این خودرو دیده می شود.

نسل بعدی مزدا CX-5

اسپانیا موتور هیچ اتلاف وقتی در نظر نگرفته و بسیار با سرعت اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهد و سعی می کند نمونه اولیه گفته شده را براساس آن عکسهای جاسوسی به ما ارائه دهد ، که در این صفحه می توانید مشاهده کنید. فقط برای مقایسه ، در اینجا مدل خروجی وجود دارد که تکامل دوم زبان طراحی Kodo را انجام نمی دهد. در مزدا CX-5 2019 بلند مدت همانطور که می بینید ، تغییرات گسترده نیستند. به هر حال اتفاقاتی که برای مزدا رخ داده است ، شما می توانید آن را سومین تکامل Mazo’s Kodo بنامید ، که به دنبال آنچه CX-30 کوچکتر آغاز کرده است.

تفاوت های نسل بعدی مزدا CX-5

با این اوصاف ، روکش های ضخیم تری به همراه جلوپنجره مشبک عریض تر و مجموعه باریک تری از چراغ ها ، روی نمایش غیررسمی دیده می شوند. سپر و تزئینات در آن منطقه نیز اصلاح می شوند ، اما ما فکر می کنیم که در حال حاضر بسیار شاهد حدس و گمان هستیم. این ویژگی ها بسیار قابل توجه است ، شیشه چهارم عقب بزرگتر از قبل است که به عنوان یک آفت در میان منتقدان در مدل فعلی در نظر گرفته شده است. اگر مزدا CX-5 به مرحله تولید برسد می تواند یک خودروی بسیار جالب و جذاب باشد. باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای این خودرو می افتد. در این مرحله ، گمانه زنی های زیادی در مورد آینده پرفروش ترین مزدا CX-5 وجود دارد.

Next-Gen Mazda CX-5

یک گزارش ژاپنی از سال گذشته گفت که مزدا CX-5 بعدی روی یک سکوی چرخ عقب مشترک با مزدا 6 قرار خواهد گرفت و این خودروساز در حال توسعه شش موتور بنزینی خطی است تا با این پلت فرم اسپرت کار کند. گزارش دیگری حاکی از آن است که مزدا CX-5 بعدی می تواند CX-50 نامیده شود ، در پی آنچه CX-30 از نظر نامگذاری و سبک طراحی برای خودروساز آغاز کرده است. مراقب باشید ، در این مرحله هیچ چیز تایید نشده است زیرا تنها خودروساز است که کاملاً جزئیات آن را دارد و هنوز مشخص نیست که این خودرو با چه مشخصاتی عرضه خواهد شد.

چه زمانی عرضه می شود؟

باید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی می افتد. بهترین حدس ما این است که با توجه به نازک بودن پنهان کاری روی نمونه اولیه خالدار ، تا پایان سال حقیقت را خواهیم فهمید و مانند همیشه باید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی می افتد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا