بررسی موبایل

کیا می خواهد شما باور کنید که کیا کارناوال مینی ون نیست

روزگاری در آمریکا ، مینی ون ها به عنوان وسیله نقلیه خانوادگی مورد انتخاب، بر جاده ها حاکم بودند. به همین ترتیب ، روزگاری یک مینی ون با صدای بسیار آمریکایی از کیا انتخاب شده بود که Sedona نام داشت. در طی سال ها این مینی ون این همه تغییر کرده است چرا که SUV ها اکنون با خانواده های بسیار دور حکومت می کنند و Sedona دیگر وجود ندارد البته که به نظر می رسد که این موضوع تنها در نام اتفاق می افتد. مینی ون کیا اکنون تحت نام کیا کارناوال جهانی خود کار می کند ، گرچه کیا واقعاً نمی خواهد شما آن را مینی ون بنامید.

kia carnival

کیا کارناوال، مینی ون یا شاسی بلند

این نکته اصلی در مورد تبلیغات جدید کیا برای کیا کارناوال است که شامل تبلیغات فوق الذکر می باشد که دارای تصاویر ضخیم و شلوغی از چرخ های خاکی ، اردوگاه های غبارآلود و تریلرهای مختلفی است که این نام را یدک می کشد. از مینی ون کیا کارناوال نیازی به سخن گفتن نیست، زیرا کیا کارناوال را یک وسیله نقلیه چند منظوره می نامد. این کمپین توسط یک شرکت اتومبیلرانی در بیانیه مطبوعاتی درباره تلاش بازاریابی بیشتر تحت فشار قرار گرفته و ضمناً بر قابلیت های متنوع کارناوال نیز تأکید می کند.

kia carnival

راسل وجر ، معاون رئیس بازاریابی کیا برای آمریکای شمالی ، گفت: “کیا کارناوال MPV یک بخش جدید وسیله نقلیه را تعریف می کند – وسیله نقلیه چند منظوره: همه کاره ، توانمند و راحت ، و آنچه را که نیاز دارند در اختیار مالکان قرار می دهد.” “از مسافرت روزانه و مسافرت های طولانی مدت جاده ای تا ماجراهای کمپینگ ، تعطیلات خانوادگی و انجام وظایف متحرک ، کارناوال MPV به راحتی از یک ماجراجویی شیک و پیچیده به یک محموله غاری جدید تبدیل می شود. و همه چیز در این بین جذاب است.”

چرا کیا اصرار دارد که این یک مینی ون نیست!

اگر جمله اول آن جمله خوبی به نظر شما نمی رسد ، جای نگرانی نیست. کیا ظاهراً انبوهی از MPV های سنتی را که از دهه ها قبل در اروپا وجود داشته است ، درک نمی کند ، و هرگز از وسایل نقلیه ای مانند Ford C-Max در ایالات متحده چشم پوشی نمی کند.  مزدا حتی وسیله نقلیه ای را فروخت که در واقع MPV نامیده می شد ، اگرچه ما تصدیق می کنیم که تعاریف خاص MPV ، SUV و minivan در این مرحله به طور جدی آمیخته شده است. با این حال ، این بخش به هیچ وجه جدید نیست و نمیدانیم چرا کیا اصرار به تازگی آن دارد.

کارناوال

با این اوصاف ، ما ضد کیا کارناوال نیستیم. آنچه کیا سعی در فروش آن را دارد به دست می آید – خطوط صاف تر ، کناره های دال دار و دماغه چشمگیر آن ظاهر خاصی از SUV را به کارناوال نشان می دهد و ظاهر مطلوبی دارد. با این وجود آن درهای کناری کشویی مینی ون خالص هستند و می دانید چیست؟ هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد. این خودرو به خوبی می تواند مشتریان خود را پیدا کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا