بررسی موبایل

هیوندای پالیسید و سوناتا در سال 2022 فیس لیفت می شوند

سرمایه گذاری از شرکت هیوندای، محصولات جدید هیوندای را نشان می دهد. دو خودروی محبوب هیوندای یعنی هیوندای پالیسید و سوناتا به زودی فیس لیفتی جذاب با امکانات رفاهی بالا و پیشرانه های حرفه ای دریافت می کنند که خود نویدی روشن برای طرفداران این خودروهای جذاب و مدرن است. در این بخش برخی از ویژگی های نسخه فیس لیفت شده از هیوندای پالیسید و سوناتا را مشاهده خواهیم کرد و توضیحاتی را عنوان می کنیم.

بررسی ویژگی های هیوندای پالیسید و سوناتا

با راه اندازی هیوندای پالیسید ، هیوندای دارای یک بازیکن تقریباً برتر در بخش SUV است. این یک خودرو با سرویس هفت صندلی شیک با فضای هفت نفره ، سیستم چهار چرخ متحرک اختیاری و موتورهای قدرتمند است. با توجه به ارائه سرمایه گذاران شرکت هیوندای موتور ، Palisade که هنوز یک مدل نسبتاً جدید است ، قرار است سال آینده فیس لیفت را دریافت کند.

هیوندای پالیسید

اخباری که در خصوص دنیای خودروها منتشر شده است به ما نشان می دهد که یک هیوندای پالیسید تازه شده در سال 2022 به بازار می آید و یک سدان سوناتا فیس لیفت شده به آن می پیوندد. گفتن اینکه کدام مدل ابتدا وارد بازار می شود دشوار است و ممکن است امکان راه اندازی بازار مشترک وجود داشته باشد. جالب است که این دو وسیله نقلیه تازه شده با نسل های جدید ix35 و Grandeur همراه خواهند بود ، اگرچه این خودروها فقط برای بازار کره جنوبی وجود دارد.

ویژگی های نسخه فیس لیفت شده خودروی هیوندای

نقشه راه هیوندای که در این ارائه دیده می شود ، عرضه Elantra N بوده است که یک خودوری عملکردی و در عین حال لوکس را نشان می دهد و با توجه به اخبار جدید، هیوندای در سال 2021 نسخه ان از النترا را عرضه خواهد کرد. ما آزمایش خودرو را در نوربرگ رینگ مشاهده کرده ایم و حتی در صورت تقاضای کافی می توان آن را در اروپا راه اندازی کرد. در ارائه ، آن را در زیر مانیتور Avante N نشان می دهد ، که نام سدان عملکرد کره جنوبی و سنگاپور خواهد بود. در خصوص هیوندای پالیسید نیز باید بگوییم که این اس یو وی به عنوان یکی از گران ترین خودروها معرفی می گردد.

Hyundai Sonata

در بخش Eco Friendly نقشه راه هیوندای، Mistra EV نیز برای راه اندازی در اواخر سال جاری وجود دارد و در برنامه فروش این شرکت قرار می گیرد. اگرچه به طور انحصاری در چین فروخته خواهد شد. دیگر وسیله نقلیه الکتریکی فقط در چین سال آینده و پس از آن نسخه پلاگین هیبریدی Grandeur جدید آغاز به کار خواهد کرد. ما به شما یادآوری می کنیم که هیوندای دیگر گراندور را در ایالات متحده نمی فروشد و سوناتا بزرگترین و گرانترین سدان مارک برای این کشور است. در ماه های اکتبر و نوامبر سال گذشته ، هیوندای دو مدل سواری خود را تازه کرد. سانتافه دارای یک تازه سازی خوب است که یک جعبه دنده دو کلاچه جدید و یک سطح تزئینی لوکس Calligraphy به ارمغان آورده است. یک ماه بعد ، Kona و مشتق الکتریکی آن فیس لیفت شدند ، اگرچه هیچ پیشرفتی در سیستم انتقال قدرت وجود نداشت.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا