بررسی موبایل

بررسی برخی ویژگی های Huawei MatePad Pro 12.6

هم اکنون به Huawei MatePad Pro 12.6 سلام بکنید. جدیدترین و ممتاز ترین تبلت Huawei برای مقابله با نمونه های iPad iPad Pro و Samsung Galaxy Tab S7 + عرضه شده است. چند نکته قابل توجه در مورد MatePad Pro وجود دارد – این دستگاه به جای اندروید با سیستم عامل Harmony OS 2.0 هواوی اجرا می شود ، دارای چیپست Kirin 9000E است ، پشتیبانی از صفحه کلید M-Pencil و Smart Magnetic Huawei را داراست و با یک صفحه نمایش 12.6 اینچی OLED زیبا ساخته شده است. در جعبه ، MatePad Pro در کنار کابل USB ، شارژر 40 واتی و دانگل USB تا 3.5 میلی متر قرار دارد. برای اولین بار ، Huawei به جای اندروید ، سیستم عامل Harmony OS 2.0 خود را از پیش روی رایانه لوحی بارگیری کرده است ، اما این تغییر آنچنان که به نظر می رسد چشمگیر نیست.

هواوی میت پد پرو

رابط اصلی بسیار مشابه آنچه در رایانه لوحی Android یا iOS پیدا خواهید کرد – در چندین صفحه اصلی ، در پایین اسکله و در کنار آن برنامه هایی که اخیراً استفاده می شود ، دریافت می کنید. با کشیدن انگشت در سمت چپ و بالای صفحه اصلی اعلان ها و از بالا سمت راست یک منوی سریع با ضامن ها و یک نوار لغزنده روشنایی به ارمغان می آید. می توانید همزمان از چهار برنامه روی صفحه (فقط برنامه های پشتیبانی شده) برای چند وظیفه ای تقسیم صفحه استفاده کنید. بیایید به فیل موجود در اتاق بپردازیم – Huawei MatePad Pro از Google Play Services پشتیبانی نمی کند ، اما در واقع می توانید برنامه های Android را از طریق Huawei AppGallery یا با بارگیری جانبی روی این رایانه لوحی نصب کنید. بارگیری APK و نصب آن برای برخی از برنامه ها مفید است.

برخی مشخصات Huawei MatePad Pro 12.6

Huawei MatePad Pro 12.6 با اضافه شدن Huawei M-Pencil و صفحه کلید هوشمند مغناطیسی ، که به طور معمول جداگانه فروخته می شود ، به دستگاهی عالی تبدیل می شود. M-Pencil با قیمت 99 یورو به فروش می رسد ، اما احتمالاً به همراه MatePad Pro ارائه می شود ، در حالی که صفحه کلید هوشمند مغناطیسی به تنهایی 129.99 یورو است. قبل از استفاده از M-Pencil ، باید با MatePad Pro جفت شود. این قلم به صورت مغناطیسی به کنار تخته متصل می شود و آن را بسیار محکم نگه می دارد. M-Pencil تا 10 ساعت باتری دارد و در حالی که در کنار تبلت است یا از طریق شارژر مغناطیسی خود شارژ می شود. این به طور شگفت انگیزی در دست قرار می گیرد و استفاده از آن به عنوان یک قلم برای یادداشت برداری لذت بخش است.

Huawei MatePad Pro 12.6

برای کسانی که یادداشت برداری را با یک صفحه کلید اختصاصی ترجیح می دهند ، صفحه کلید مغناطیسی هوشمند یک ابزار عالی است. کلیدها احساس لمس واکنشی ایجاد می کنند و لوازم جانبی معقولی را برای Huawei MatePad Pro 12.6 عرضه می دارد. ما بلافاصله عادت کردیم که از میانبرهای صفحه کلید معمولی مانند Alt + Tab استفاده کنیم و با دکمه Apps + D (مشابه میانبر ویندوز) به صفحه اصلی برگردیم. به طور کلی به نظر می رسد که این تبلت بتواند ویژگی های خوبی را ارائه دهد.

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا