رویت تصاویر جدیدی از گوشی های میت 20 هواوی در دنیای واقعی

گوشی های میت 20 شامل هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)، هواوی میت 20 پرو (Huawei Mate 20 Pro) و هواوی میت 20 لایت (Huawei Mate 20 Lite) به زودی رونمایی خواهند شد. انتشار تصاویری از پنل‌ جلویی دو مدل پرچمدار سبب شد پیش از رونمایی رسمی، به سبک طراحی آن‌ها پی ببریم.

تا رونمایی رسمی گوشی های میت 20 هواوی در روز شانزدهم اکتبر (بیست و چهارم مهر)، بیشتر از یک ماه زمان باقی مانده است، اما انتشار شایعات مختلف پیرامون آن ها روز به روز بیشتر می شود. مخصوصا از زمان معرفی تراشه کایرین 980 به عنوان مغز متفکر دو مدل پرچمدار میت 20 و میت 20 پرو، که نخستین چیپست 7 نانومتری در دنیای تلقی می شود، عطش کاربران برای دیدن پرچمداران جدید سری Mate بیشتر شده است.

بعد از این که عکس های هواوی Mate 20 پرو (یا هواوی میت 20) در نمایشگاه IFA 2018 منتشر شد، اکنون نوبت به آن رسیده تا تصاویر جدیدتری از گوشی های میت 20 هواوی را شاهد باشیم. این تصاویر شامل عکس یکی از دو گوشی در دنیای واقعی در دست یک کاربر و همچنین عکس های پنل جلویی هواوی Mate 20 و هواوی میت 20 پرو است.

هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)

هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)

مقاله‌های مرتبط:

از بین دو تصویر منتشر شده از پنل هایی جلویی گوشی های میت 20 هواوی، احتمال می‌دهیم مدلی که ناچ آن شبیه به گوشی اسنشال فون است، مربوط به هواوی میت 20 پرو باشد، چرا که این بهترین مدل خانواده Mate 20 تلقی شده و علاوه بر داشتن مشخصات فنی بهتر، ظاهر آن نیز می بایست زیباتر از دو مدل دیگر باشد.

تصویر پنل های گوشی های هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)

هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)

هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)

همچنین به نظر می رسد پنل جلویی دارای یک بریدگی بسیار کوچک در بالای آن، اندازه بیشتری دارد، به همین دلیل تعلق داشتن آن به مدل پرو محتمل تر می شود. مهمترین ویژگی هواوی پی 20 پرو بر اساس شایعات تا امروز، داشتن دوربین سه گانه و اسکنر اثر انگشت التراسونیک (زیر نمایشگر) بود، اما باید به این دو مورد، طراحی بدون حاشیه بسیار زیبا را نیز اضافه کنیم.

منبع gadgetnews
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی * لطفا یک کد امنیتی دیگر بارگزاری کنید