بررسی موبایل

مشخصات گوشی حرفه ای آنر 20 ویو

برای هر تلفن هوشمند پرچمدار ، همیشه یک جایگزین کم وجود دارد که دقیقاً تمام ویژگی های یکسان را ارائه نمی دهد اما در نهایت بسیار ارزان تر است. می توانید بگویید که Honor View 20 از لحاظ فنی Huawei Mate 20 Pro است که از آب درآمده است ، اما ویژگی هایی که کم رنگ و لعاب می شوند ، تجربه کلی را که ما در Mate 20 Pro دوست داشتیم ، برای ما وجود نخواهد داشت . شما تنها با نصف هزینه میت 20 ، می توانید آنر 20 ویو را تهیه کنید .

نگاهی به ویژگی های Honor 20 view

Honor یک زیر برند Huawei است که تلفن های هواوی را به نسخه های ارزان قیمت تر ، اغلب با همان مشخصات اما با چند تفاوت اساسی باز می گرداند: دوربین های آنر همانند Huawei برند نیستند ، Honor از نمایشگرهای کم هزینه تر استفاده می کند و Honor تلفن های دارای ویژگی های  مانند ضد آب یا شارژ بی سیم را ارائه نمی دهد .آنر سری V های خود را با نمایش 10 شروع کرد به و در خارج از جین نیز به موفقیت رسید .

Honor 20 view

این گوشی مشخصات مشابهی با Mate 10 Pro داشت اما ظاهر آن کسل کننده بود و بر عکس. در آنر ویو 20 احساس می کنید که View 10 در مقایسه با پرچمدار پریمیوم مدرن شکوفا شده است. به طور کلی اگر نگاهی به سری جدید گوشی های شرکت آنر بیاندازید، متوجه می شوید که این شرکت ،موفقیت قابل توجهی را به دست آورده است و طراحی های نوین تری را ارائه می دهد . Honor View 20 همچنین یک دوربین جلوی سوراخ پانچ را به نمایشگر پیاده کرده است که بیشتر آن را به سمت طراحی های لبه به لبه مدرن سوق می دهد.

چرا Honor 20 view

ما با این دوربین سوراخ دار مشکل اساسی نداریم ، اما نمی توان گفت که این از هیچ شکاف کمتری نسبت به یک شکاف ریزگرد برخوردار است. از آن جا که مظکلاتی بین شرکت های آنر و هواوی با آمریکا به وجود آمده بود لذا این گوشی در ابعاد متفاوتی بررسی شده است و هم اکنون باید دید که در بروزرسانی های سیستم عامل ، نگرانی های اولیه وجود داشته است یا خیر. ما همچنین فکر می کنیم این فرصتی مناسب برای مخاطبان ایالات متحده است که نگاهی بیندازند و ببینند که چه چیزی از دست رفته اند.

Honor 20 view

با توجه به این مشکلات فروش گوشی های چینی در آمریکا متوقف شده است و هم اکنون باید دبد که کاربران آمریکایی چه چیزی را از دسن می دهند ، از آنجا که Honor View 20 و بیشتر تلفن های چینی در آمریکا فروخته نمی شوند . این که شما می توانید با هزینه ای کمتر به یک گوشی حرفه ای دست پیدا کنید ، گزینه ای بهتر و حقیقی تر به شمار می رود . آنر 20 ویو دارای طراحی جالب و شگفت انگیزی است که با ویژگی های یک گوشی پرچمدار عرضه می شود و همین است که آن را خاص تر می کند . اگر نخواهید هزینه زیادی برای تکنولوژی های نوین بپردازید ، خرید گوشی آنر 20 ویو می تواند یک گزینه حرفه ای  و معقول به شمار رود .

منبع
gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن