بررسی گوگل پیکسلبررسی موبایل

برندگان و بازندگان گوشی های Google در سال 2020

سال 2020 برای گوگل سال جالبی بود. پس از انتشار اولین میان رده خود با Pixel 3a در سال 2019 ، این شرکت در سال 2020 به طور کلی از بخش اصلی خود فرار کرد. Pixel 4a ، Pixel 4a 5G و Pixel 5 همه از چیپ ست های سری 700 اسنپدراگون استفاده می کنند و در مجموع 8 دوربین بین خود دارند. تغییر از سخت افزار پرچمدار مناسب ، به معنای کاهش دو برابر نرم افزار گوگل به عنوان هسته اصلی یک تجربه عالی بود. تصمیمی کاملاً غیرعادی برای غول جستجو  باعث شد تا تجربه فوق العاده ای از رابط کاربری کسب شود. در ادامه برندگان و بازندگان گوشی های Google بررسی می شود!

بازنده: Google Pixel 4a

به ترتیب زمانی در اینجا و در بین گوشی های Google، ما باید با Pixel 4a شروع کنیم. جانشین محبوب ترین گوشی Pixel در سال 2019 به خودی خود بد نبود که یک چیپ ست Snapdragon 730G و دو برابر فضای ذخیره سازی را ارتقا دهد. هرچند دوربین تک در پشت به Pixel 2 برمی گردد و دوربین جلوی آن در واقع کمی بدتر از آن چیزی است که پرچمدار در سال 2017 داشته است. حتی در این صورت Pixel 4a برای توجیه برچسب قیمت 340 یورو احتمالاً از تجربه اندروید و قدرت عکاسی محاسباتی خود بسیار استفاده خواهد کرد.

گوشی های Google

با این حال ، مسئله اصلی تأخیر بزرگ در راه اندازی آن بود ، که در اواخر ماه اوت نسبت به اواسط ماه می برای Pixel 3a به قفسه ها برخورد کرد. این وضعیت را بسیار سخت تر می کند زیرا مجبور بود به جای ترکیب های نیمه اول سال با سایر ترکیب های سازنده H2 روبرو شود.

برنده: Google Pixel 4a 5G

اگر امروز مجبور بودیم یک تلفن Pixel از گوشی های Google انتخاب کنیم ، احتمالاً این گوشی Pixel 4a 5G خواهد بود. این گوشی کمی بیشتر از Pixel 4a هزینه دارد و با این وجود نمایشگر بزرگتر ، چیپست بهتری با پشتیبانی از 5G ، تنظیم دوربین دوگانه و باتری بزرگتر ارائه می دهد. مطمئناً ، Pixel 5 دارای چند پاداش اضافی است ، مانند یک نمایشگر HDR10 + 90Hz با گوریلا گلس 6 ، رتبه بندی رسمی IP68 و شارژ بی سیم که باعث می شود در بین گوشی های Google، بهترین باشد. با این حال ، قیمت آن تقریباً 200 یورو می باشد!

گوشی های Google

بازنده: Google Pixel 5

Pixel 5 خود را در مکانی عجیب و غریب می یابد. تمام شکاف صفحه نمایش وجود دارد، اما واقعاً ثابت نمی کرد که یک مسئله عظیم باشد. دلیل واقعی کمی گیر بودن Pixel 5 در صحنه 2020 در بخش سخت افزار و عملکرد ضعیف آن برای برچسب قیمت حتی با استانداردهای گوگل برمی گردد. Pixel 5 از نظر عملکرد یک درجه پایین تر از نسل قبلی خود است و دوربین جلو نیز از وضعیت بدتری برخوردار است. در قسمت عقب شما به جای تله فوتو ، یک لنز فوق العاده گسترده خواهید داشت و طرفداران امیدوار به سرانجام رسیدن یک تنظیم سه گانه مناسب را ناامید می کنند. این گوشی از گوشی های Google با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد، نمی تواند با رقیبان به درستی رقابت کند!

Google Pixel

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا