بررسی موبایل

فراخوانی SUV های نسل قبلی Explorer 774k توسط فورد

این یکی از سه فراخوانی است که بیش از 800000 اتومبیل FoMoCo را تحت تأثیر قرار می دهد چرا که فورد خودروهای Explorer 774k را فراخوان کرده است. این فراخوان می تواند بسیار عظیم باشد و تاثیرگذاری های فوق العاده ای بر روی انتخاب شما بگذارد.   فورد امروز سه فراخوان صادر کرد که بیش از 800000 وسیله نقلیه را تحت تأثیر قرار داد و اکثر آنها نسل قبلی فورد اکسپلورر بودند. فراخوان اکسپلورر شامل 774،696 مدل از سالهای مدل 2013 تا 2017 در شرایطی نظیر با خوردگی بالا است. شرکت فورد موتور همچنین خودروهای F-350 Super Duty و Lincoln Aviator را فراخوانی می کند.

Nissan Navara PRO-4X Explorer 774k

به گفته این شرکت ، یک مفصل توپی متقاطع ضبط شده می تواند منجر به شکستگی انگشت پنجه تعلیق عقب در Explorer شود. اتصالات توپی توقیف شده می تواند باعث انتقال غیرمعمول، صدای خاموش شدن یا تاثیرات در بخش چرخ عقب شود. با این وجود ، شکستگی پیوند انگشت عقب می تواند باعث کاهش کنترل فرمان شود ، خطر تصادف را افزایش می دهد. تاکنون ، فورد می گوید که از شش حادثه ای که باعث جراحات ناشی از این مسئله بوده ، اطلاع دارد. فورد می گوید که اطلاع رسانی به مالکان را از هفته 23 آگوست آغاز خواهد کرد. این برند برای این که بتواند مشکل سیستم تعلیق خود را برطرف کند، حاضر شده است تا تعداد زیادی از خودروها را از مالکان جمع آوری کرده و بتواند در تعمیرگاه های سراسری خود بازرسی کند.

چرا فورد خودروهای Explorer 774k را فراخوانی کرده است؟

همچنین وانت های انتخابی 2020 و 2021 فورد F-150 Super Duty نیز از طرف شرکت فورد موتور فراخوانی شده اند تا به برطرف کردن مشکلات واقعی این خودرو ها بپردازند. به گفته فورد ، مشکلی در مورد جوشکاری در محفظه محور عقب و صندلی های فنری برای این نسخه از خودروها وجود دارد. وسایل نقلیه آسیب دیده می توانند خط رانندگی عقب خود را قطع کنند. این فراخوان تقریباً 35000 پیکاپ مجهز به موتور 6.7 لیتری و محور تک چرخ عقب را تحت تأثیر قرار می دهد. فورد از حوادث یا جراحات مربوط به این موضوع مطلع نیست و 16 آگوست اطلاع رسانی را به مالکان آغاز می کند. این یعنی اگر بر اثر این خرابی، آسیبی به مالکان رسیده باشد، فورد ملزم می گردد تا خسارت آسیب دیدگان خودروی Explorer 774k را بپردازد! البته که هنوز اطلاعاتی در این زمینه در دسترس نیست.

ford

مدل های 2020-2021 Lincoln Aviator نیز به دلیل یک سیم کابلی که به صورت کاملا نادرست ایمن شده است نیز فراخوانی می کنند. این فراخوان فقط با پیشرانه های 3.0 لیتری بنزینی که نزدیک به 41000 کراس اوور است را شامل می شود و هواپیمای خلبان را تحت تأثیر قرار می دهد. طبق گفته این شرکت ، ممکن است مهار با قرقره کمپرسور A / C تماس پیدا کند و با گذشت زمان ، مهار را از بین ببرد. این آسیب و از بین رفتن می تواند باعث اتصال کوتاه و آتش سوزی شدید شود. اوونز دریافت اعلان ها را از هفته 30 ژوئیه آغاز خواهد کرد. فروشندگان فورد و لینکلن وسایل نقلیه را بازرسی کرده و تعمیرات لازم را انجام می دهند و پس از آن، مالکان می توانند خودروهای خود را تحویل بگیرند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا