بررسی موبایل

بررسی بهترین گوشی ها از نظر دوربین سلفی

سلفی ها بخشی جدایی ناپذیر ا بررسی های گوشی های هوشمند ما هستند ، زیرا دوربین سلفی جزئی از زندگی روزمره ما هستند. با این وجود ، هر چند وقت یک بار ، یک دسته از گوشی ها را دور هم جمع می کنیم و یک عکسبرداری سلفی اختصاصی را انجام می دهیم و زمان یکی از این موارد فرا رسیده است.

بهترین تلفن های سلفی در ژانویه سال 2020

نسخه قبلی کاملاً بر روی فیلمبرداری با دوربین های جلویی متمرکز بود. در آن زمان ، ما کشف کردیم که پیدا کردن یک دستگاه ضبط ویدیوی سلفی با ظرافت کار سختی است. بخشی از دلیلی که ما این مقاله را انجام می دهیم این است که می خواهیم بدانیم دو سال بعد جهش هایی در این راستا وجود دارد یا خیر. علاوه بر این ، ما همچنین نگاهی به عکس های ثابت خواهیم داشت. اگرچه ، بله ، ما دوربین های جلو را برای هر بررسی تست می کنیم ،اما این مقایسه کمی متفاوت تر خواهد بود .

Best phone for selfies

در این جا قرار است بهترین دوربین سلفی از نسخه 2018 را به دست بیاوریم ، این بار ما بالاترین تلفنهای دستی را که داشتیم ، مستقیم انتخاب کردیم. این به معنای یک ترکیب بسیار چشمگیر و متشکل از Galaxy Note10 + ، iPhone 11 Pro Max ، Pixel 4 XL و Mate 30 Pro بود. OnePlus 7 Pro با پیوستن به پرچمداران بزرگ ، یکی از بازیکنان مستقر است ، بنابراین ما مجبوریم یکی از آنها را نیز شامل شویم. سپس Asus Zenfone 6 وجود دارد که دارا بودن یک یلفی با ویژگی چرخشی، این گوشی را در این لیست قرار داده است. می بینید ، به لطف آن ، برخی از بهترین سخت افزارهای سلفی در بازار وجود دارد و شما می توانید از دوربین اصلی خود برای سلفی استفاده می کند.

بررسی شرایط متفاوت

ما تلفن ها را در شرایط مختلف روشنایی آزمایش کردیم. حتی در حالتی که در آن حضور داشتیم چند عکس پرتره گرفتیم. سلفی های کم نور نیز جزئی از این مقایسه بودند و فلاش ها نیز در این بخش قرار می گیرند ، چه بر اساس صفحه نمایش و چه LED های واقعی که در ایسوس زنفون وجود دارد.

نور روز

دو سال پیش ، پیدا کردن تلفنی که با وضوح 4K با دوربین سلفی خود ضبط شده بود ، یک چالش مناسب بود که تنها یک نوکیا 8 از این ویژگی برخوردار بود و Galaxy S8 با کیفیت 1440p به صورت نیمه تمام عرضه شد. اکنون دوربین های سلفی با قابلیت 4K بیشتر متداول هستند ، اگرچه این ویژگی هنوز همه گیر نیست. در فهرست شماره 6 تلفن ما ، سه دستگاه برای فیلم سلفی خود (Pixel، Mate و OP7P) از 1080p برخوردار شده اند، دو مورد برای دوربین های سلفی 4K (گلکسی و آیفون) اختصاص داده شده اند و سپس Zenfone 6 وجود دارد که کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. .

بهترین دوربین سلفی

بنابراین همانطور که مشاهده می کنید ، خرید تلفن پرچمدار یک شرکت ، تمام ویژگی های یک پرچمدار را تضمین نمی کند. توجه داشته باشید که OP 7T Pro در جلو 4K ندارد. دریافت نکردن فیلم سلفی 4K از امثال Pixel 4 XL و Mate 30 Pro به خصوص آزار دهنده است ، هرچند در مورد گوگل اصلاً تعجب آور نیست – موضع شرکت شما به آن احتیاج ندارید در مورد مفقود شدن 4K60 از عقب 4 دوربین کاملاً گفتن است بنابراین ، به راحتی ، ما هر دو گروه سه تلفن داریم که می توانند تا حداکثر 1080p یا 2160p ضبط کنند. آیفون با ارائه 4K60 در دوربین جلوی خود ، 4K را یک قدم جلوتر می برد ، اما به بازار بیاید – شما به آن احتیاج ندارید.

بهترین تلفن های سلفی

در تصاویر گرفته شده در روز نشان داده می شود که دوربین سلفی آیفون و Zenfone چندان مشتاق نیستند که قاب را به دلیل اینکه فردی در آنجا حضور دارد ، روشن تر کنند ، اگرچه هنوز هم می توانند چهره ای کاملاً در معرض دید داشته باشند. واقعیت این است که میدان دید آیفون وسیع ترین است ، این به شما کمک می کند تا راحت تر عکس های سلفی بگیرید. بیشتر تلفن های دیگر به شما نیاز دارند تا کمی دستتان را برای جهت گیری منظره بکشید. یکی دیگر از خصوصیاتی که می بینیم ، توانایی ذاتی Zenfone برای محو کردن پس زمینه بیش از هر تلفن دیگر به لطف داشتن بزرگترین سنسور در این دسته است.

بهترین دوربین سلفی

در قسمت جلوی، ورودی Asus محکم ترین قاب را در این گروه دارد – شما نمی توانید همه آنرا داشته باشید.  در هر صورت ، Zenfone به طور کلی دقیق ترین تصویر را ارائه می دهد ، از نزدیک با آیفون و پس از آن خروجی نسبتاً نرم تر در Note وجود دارد. با حرکت به سمت شرکت کنندگان در 1080p ، بلافاصله شاهد افت اجتناب ناپذیر در جزئیات خواهیم بود. OnePlus نرم ترین از این موارد است ، اگرچه دارای محدوده دینامیکی چشمگیر است که بسیار خوب است. پیکسل کاملاً در معرض دید قرار گرفته است و از جزئیات بسیار مناسبی برخوردار است ، اما این جزئیات از ساختار بخصوص ناخوشایند و غلیظی برخوردار است.

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا