گجت ها

تفاوت های دستبند شیائومی Mi Band 5 و Mi Band 4

غول فناوری چینی شیائومی اوایل روز (11 ژوئن) رسماً Mi Band 5 را در چین معرفی کرد. Mi Band 5 جانشین محبوب Mi Band 4 است که فروش زیادی برای غول فناوری چینی یعنی شیائومی کسب کرده است. به عنوان یک به روزرسانی ، شاید دوست داشته باشید که از تمام ویژگی های جدیدی که گجت هوشمند جدید با خود به همراه دارد ، مطلع شوید. در اینجا جدول مقایسه ای Xiaomi Mi Band 5 و Mi Band 4 وجود دارد که تمام تفاوت های بین می بندهای هوشمند و ویژگی های جدید موجود در Mi Band 5 را بیان می کند.

قابلیت های جدید Mi Band 5

بارزترین تفاوت بین Mi Band 5 و Mi Band 4 در اندازه صفحه نمایش است. گروه تناسب اندام جدید نمایشگر رنگی پویا 1.1 اینچی AMOLED بزرگتر را در مقابل صفحه نمایش 0.95 اینچی AMOLED در بند 4 ارائه می دهد. تعداد حالت های ورزش نیز از 6 در بند 4 به 11 گروه در Mi Band 5 به روز شده است. حالت های جدید شامل دوچرخه سواری ، طناب پرش ، یوگا ، بیضوی و ماشین قایقرانی است.

Mi Band 5 and Mi Band 4

Mi Band 5 همچنین با بیش از 100 مجموعه قالب ارائه می شود در حالی که در مدل قبلی 77 مجموعه تم به همان اندازه چشمگیر وجود دارد. هر دو بند هوشمند دارای مقاومت در برابر آب ATM5 یکسان هستند و این بدان معنی است که آنها می توانند در عمق 50 متر در زیر آب سالم نگه داشته شوند.

Mi Band 5 and Mi Band 4

متأسفانه ، نسخه استاندارد Mi Band 5 از NFC پشتیبانی نمی کند. دقیقاً مانند Mi Band 4 ، نسخه NFC نیز وجود دارد که قیمت آن بیش از نسخه استاندارد است. نسخه NFC همان ویژگی های Mi Band 4 NFC را حفظ می کند اما اکنون علاوه بر سایرین ، از پرداخت UnionPay نیز پشتیبانی می کند. شایعاتی درباره نوع جهانی همراه با پشتیبانی از Amazon Alexa و Google Pay وجود دارد. ما باید منتظر رویداد جهانی راه اندازی باشیم تا در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

جدول مشخصات Mi Band 5

برای ویژگی های جدید، Mi Band 5 شامل ارزیابی فشار ، تمرین تنفس ، شاخص PAI (اطلاعات فعالیت شخصی) ، ردیابی سلامت زنان و کنترل شاتر از راه دور است. این ویژگی ها در Mi Band 4 وجود ندارد و به منظور بهبود سلامتی و سبک زندگی ما طراحی شده اند. علاوه بر این ، گروه جدید می بند هم اکنون از مانیتورینگ 24 ساعته خواب و تشخیص REM (حرکات سریع چشم) پشتیبانی می کند. سرانجام ، شیائومی Mi Band 5 از شارژر مغناطیسی جدیدی  استفاده می کند.

Mi Band 5 and Mi Band 4

Mi Band 5 ، که احتمالاً با نام Mi Smart Band 5 در خارج از چین راه اندازی می شود ، با قیمت 189 یوان (27 پوند) در دسترس خواهد بود در حالی که نسخه NFC با قیمت 229 یوان (32 دلار) به فروش می رسد. این گچت در 18 ژوئن سال 2020 در چین به فروش می رسد.

منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا