گجت ها
موضوعات داغ

آغاز فروش دوربین هوشمند شیائومی، میجا (MIJIA Smart Camera)!

شیائومی دوربین هوشمند جدیدی را راه اندازی کرده که فقط 99 یوان (14 دلار) هزینه دارد. این دوربین لقب Xiaomi Smart Camera Edition Standard را به خود گرفته است و فردا در ساعت 10 AM.MIJIA به بازار عرضه می شود. این روز ها که امنیت خانه بسیار اهمیت پیدا کرده است ، وجود دوربین ها ضروری گردیده و در این جاست که دوربین های ارزان قیمت بسیار کار آمد هستند و در افزایش ایمنی ، کمک می کنند.

با دوربین Xiaomi بیشتر آشنا شوید !

نسخه استاندارد دوربین هوشمند Xiaomi دارای شکل گرد و سنسوری است که از فیلمبرداری با کیفیت Full HD 1080p پشتیبانی می کند. این دوربین به همان اندازه از زاویه دید بسیار وسیع پشتیبانی می کند که در مقایسه با دوربین MIJIA Smart ، میدان دید از 130 درجه به 170 درجه افزایش می یابد. خروجی فیلم با وضوح همراه است که سبب می شود تا به خوبی به چیزی که می خواهید ، دست پیدا کنید. دوربین هوشمند شیائومی ، به معنای واقعی کار آمد و ارزان است.

MIJIA Smart Camera

نسخه استاندارد دوربین عکاسی MIJIA همچنین می تواند به تشخیص هوشمند با هوش مصنوعی انسان مجهز شود که هشدارهای کاذب را به طور مؤثر فیلتر می کند که این امر ناشی از اشیاء متحرک مانند حشرات ، حیوانات و غیره است که در میدان دید دوربین قرار دارند. نسخه استاندارد دوربین هوشمند MIJIA از نظر عکسبرداری در شب ، از دید در شب بی نظیر پشتیبانی می کند که پاسخگوی نیاز اکثر محیط های داخلی است. عکسبرداری در شب از مادون قرمز استفاده می کند که قابل مشاهده نیست و بنابراین خواب شما در شب مختل نمی شود.

ویژگی های بیشتر ، MIJIA Smart Camera

علاوه بر این ، دوربین هوشمند شیائومی MIJIA به عنوان یک دوربین عکاسی مجهز به تجربه تماس صوتی به روز شده و طراحی تماس صوتی کاملاً دوتایی است که می تواند برای ایجاد ارتباطات موثر ، گزیته ای حرفه ای به شمار رود. ویژگی ارتباط دو طرفه دیگر یک سبک پرسش و پاسخ شبیه به واکی-تکی نیست. درعوض ، هر دو طرف می توانند فوراً و به صورت یکپارچه ارتباط برقرار کنند.دوربین هوشمند از سییتم مشاهده از راه دور به وسیله تلفن هوشمند متصل پشتیبانی می کند. همچنین از عملکرد تصویر در تصویر در مدلهای اصلی Android پشتیبانی می شود .

MIJIA Smart Camera

صفحه به شکل یک پنجره کوچک پین شده است ، و صفحه نمایش را می توان در هر زمان و هر مکان و بدون تأثیرگذاری بر سایر عملیات ها مشاهده کرد. به طور کلی این دوربین به عنوان یک سیستم حرفه ای برای امنیت خانه مناسب است . هنگامی که چندین دوربین در خانه وجود دارد ، می توانید همزمان چندین صفحه را روی یک صفحه مشاهده کنید که این دیگر ویژگی این دوربین کوچک و دوست داشتنی است.  از نظر ساخت ، این دوربین از پایه مغناطیسی برخوردار است که می تواند به اشیاء فلزی مانند یخچال و سایر سطوح با خاصیت مغناطیسی متصل شود. این محصول از IP65 بهره مند است که نشان می دهد، ضد گرد و غبار و ضد آب است و آن را برای انواع استفاده های خارجی مناسب می کند.

منبع
gizmochina

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن