می پاور بانک ۳ ، شاهکاری از شیائومی

مراسم رونمایی ای در تاریخ ۲۴ سپتامبر و در چین برگزار شد که در این مراسم رونمایی شیائومی تلفن های هوشمند می ۹ پرو ۵ جی و میکس آلفا و محصولات دیگری از جمله می پاور بانک ۳ را با پشتیبانی از شارژر سریع تا ۵۰ وات و از نوع سوپر فلش معرفی کرده است . امروز این شرکت به طور رسمی فروش پاور بانک می پاور بانک ۳ ، ۵۰ وات سوپر فلش را در چین با قیمت ۲۹۹ یوان یا همان ۴۲ دلار آغاز کرد .

نگاهی به فناوری خاص استفاده شده در Mi Power Bank 3 50 Wat

همانطور که از نام این محصول پیداست این پاور بانک جدید از چندین لحاظ با می پاور بانک ۳ سری قبلی شباهت دارد و تنها تفاوت عمده آن در پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۵۰ وات می باشد . این پاور بانک از یک باتری ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی بهره مند شده که دارای ساختمانی حجیم‌تر با ابعاد 153.5 × 73.5 × 27.5 میلیمتر است .

Mi Power Bank 3

این شرکت گفته است که این نوع از پاور بانک با اکثر تجهیزات دیجیتالی سازگار بوده و می تواند همزمان ۳ دستگاه را شارژ کند . در این روزها با توجه به افزایش استفاده از تکنولوژی گوشی های همراه و دستگاه های دیجیتالی ، لزوم حضور یک پاور بانک در هر خانه ای دیده می شود . بسیاری از ما شیائومی را به عنوان برند مطرح و حرفه ای برای پاوربانک خود انتخاب می کنیم . چرا که این برند در تولید باتری های حرفه ای برای پاور بانک ها مشهور است و با قیمت مناسب کیفیت بالایی را ارائه می‌دهد . هم اکنون نیز فناوری نوینی که این شرکت از ارائه داده است، سبب جلب رضایت بسیاری از مشتریان آن می‌شود .

مقاله‌های مرتبط:

ویژگی های جذاب Mi Power Bank 3 50 Wat

این دستگاه دارای دو درگاه usb a و درگاه usb c و ۱ درگاه جداگانه usb برای شارژ کردن خود پاور بانک می باشد . با توجه به پورت usb پاوربانک محدود به شارژ تلفن هوشمند است اما می‌توانید مک بوک و سوئیچ را نیز در بین سایر محصولات خود شارژ کنید . شیائومی برای این محصول خود به مانند دیگر پاور بانک هایش از باتری های حرفه ای استفاده کرده که ضمانت کیفیت آن ها را نیز می دهد .

Mi Power Bank 3

با توجه به پشتیبانی از شارژ سریع ۵۰ واتی و به لطف حضور شارژ سریع ۴۰ واتی در دستگاه گوشی هوشمند پرچمدار شرکت شیائومی مانند می نه پرو ، می پاور بانک ۳ می تواند تنها در ۴۸ دقیقه گوشی را به طور کامل شارژ کند .شیائومی تایید کرده است که رد می نوت ۸ پرو با می پاور بانک ۳ ،  ۲.۸ بار به صورت کامل شارژ می‌شود و این در حالی است که ردمی کی ۲۰ پرو را می‌توان ۳.۳ بار به طور کامل شارژ نمود . همانطور که گفته شد ، نسخه شارژ سریع می پاور بانک ۳ با توانایی شارژ سریع 50 واتی ، در حال حاضر برای خرید در چین در دسترس است که قیمت آن ۲۹۹ یا آن یا همان ۴۲ دلار می‌باشد . در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری در خصوص در دسترس بودن این دستگاه در بازارهای دیگر جهان موجود نیست .

منبع gizmochina
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.