گجت ها

نسخه بعدی می بند ۴ با قابلیت NFC عرضه می شود

در ماه ژوئن شیائومی آخرین می بند خود یعنی می بند ۴ را در چین راه‌اندازی کرد . این مچ بند تا به امروز از نظر فروش بازار خوبی را پیدا کرده است ‌. هنگامی که فروش پوشیدنی هوشمند شیائومی در کشورش فراهم گشت ، امکان انتخاب بین دو گزینه ان اف سی دار و یک گزینه غیر ان اف سی دار وجود داشت . این موضوع خبر از تکنولوژی نوین در می بند پرفروش این شرکت می باشد .

شیائومی چه تصمیمی برای آینده مچ بند های خود دارد ؟

با این حال زمانی که شیائومی می بند ۴ را به بازار جهانی ارائه کرد ، متاسفانه مشتریان مجبور شدند فقط با یک نوع از این نمونه ، یعنی نسخه بدون ان اف سی کنار بیایند . به منظور ارائه مزایای ان اف سی به مخاطبان جهانی شرکت شیائومی، با توجه به فعالیت‌های این شرکت ، نسخه می بند ۵ ، ان اف سی را در داخل و خارج از بازار داخلی چین پشتیبانی خواهد کرد .

این به این معنی است که افرادی که به دنبال این نوع تکنولوژی هستند، باید تا سال دیگر صبر کنند تا نسخه جدید از مچ بند هوشمند شیائومی عرضه شود . دقت کنید که مچ بند می بند ۴ با ان اف سی می تواند از پرداخت‌های بی‌سیم پشتیبانی کند و به عنوان کارت شناسایی در محل کار استفاده گردد . شما حتی می توانید با استفاده از این فناوری کارت مترو یا کارت اتوبوس خود را بر این اساس پایه ریزی کنید .

نسل بعدی شیائومی می بند ، چه زمانی عرضه خواهد شد ؟

به گفته این منبع می بند ۵ در آینده از طراحی غیر هموار بهره میبرد که باعث دوام بیشتر آن می‌شود و در نهایت به طولانی شدن آن کمک خواهد کرد . در خصوص تاریخ راه‌اندازی آن گفته شده که گروه طراحی مچ بندهای این شرکت ، این نسخه را در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی خواهند کرد که مطابق چرخه های گذشته خواهد بود . به نظر می رسد که شیائومی برای نسل جدید مچ بند هوشمند خود ، برنامه های مثبت بسیاری را مدنظر قرار داده است و به همین دلیل این مچ بند با ویژگی های حرفه ای ساعت های هوشمند عرضه می شود و در عین حال با خاصیت ان اف سی خود می تواند ، قابلیت پرداخت های بدون کارتی را داشته باشد .

در حالی که جزئیات زیادی در خصوص می بند ۵ در دسترس نیست اما قبل از آن تایید شده است که ردیاب تناسب اندام این می بند با کمک هوامی ساخته خواهد شد . مدیر عامل شرکت هوامی وانگ هوانگ اظهار داشت که شرکت وی در حال همکاری با شیائومی در چندین پروژه بوده که می بند ۵ یکی از این پروژه‌ها به شمار می‌رود . ما باید صبر کنیم تا جزئیات بیشتری در خصوص طراحی شیائومی در آینده به دستمان برسد که از منابع رسمی و یا غیر رسمی نشات گرفته باشد . از آن جا که می بند همواره قیمت مناسبی دارد لذا انتظار می رود که نسخه بعدی از این مچ بند نیز با قیمت مناسب ، این ویژگی ها را ارائه دهد .

منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا