نسخه بعدی می بند ۴ با قابلیت NFC عرضه می شود

در ماه ژوئن شیائومی آخرین می بند خود یعنی می بند ۴ را در چین راه‌اندازی کرد . این مچ بند تا به امروز از نظر فروش بازار خوبی را پیدا کرده است ‌. هنگامی که فروش پوشیدنی هوشمند شیائومی در کشورش فراهم گشت ، امکان انتخاب بین دو گزینه ان اف سی دار و یک گزینه غیر ان اف سی دار وجود داشت . این موضوع خبر از تکنولوژی نوین در می بند پرفروش این شرکت می باشد .

شیائومی چه تصمیمی برای آینده مچ بند های خود دارد ؟

با این حال زمانی که شیائومی می بند ۴ را به بازار جهانی ارائه کرد ، متاسفانه مشتریان مجبور شدند فقط با یک نوع از این نمونه ، یعنی نسخه بدون ان اف سی کنار بیایند . به منظور ارائه مزایای ان اف سی به مخاطبان جهانی شرکت شیائومی، با توجه به فعالیت‌های این شرکت ، نسخه می بند ۵ ، ان اف سی را در داخل و خارج از بازار داخلی چین پشتیبانی خواهد کرد .

شیائومی می بند
این به این معنی است که افرادی که به دنبال این نوع تکنولوژی هستند، باید تا سال دیگر صبر کنند تا نسخه جدید از مچ بند هوشمند شیائومی عرضه شود . دقت کنید که مچ بند می بند ۴ با ان اف سی می تواند از پرداخت‌های بی‌سیم پشتیبانی کند و به عنوان کارت شناسایی در محل کار استفاده گردد . شما حتی می توانید با استفاده از این فناوری کارت مترو یا کارت اتوبوس خود را بر این اساس پایه ریزی کنید .

مقاله‌های مرتبط:

نسل بعدی شیائومی می بند ، چه زمانی عرضه خواهد شد ؟

به گفته این منبع می بند ۵ در آینده از طراحی غیر هموار بهره میبرد که باعث دوام بیشتر آن می‌شود و در نهایت به طولانی شدن آن کمک خواهد کرد . در خصوص تاریخ راه‌اندازی آن گفته شده که گروه طراحی مچ بندهای این شرکت ، این نسخه را در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی خواهند کرد که مطابق چرخه های گذشته خواهد بود . به نظر می رسد که شیائومی برای نسل جدید مچ بند هوشمند خود ، برنامه های مثبت بسیاری را مدنظر قرار داده است و به همین دلیل این مچ بند با ویژگی های حرفه ای ساعت های هوشمند عرضه می شود و در عین حال با خاصیت ان اف سی خود می تواند ، قابلیت پرداخت های بدون کارتی را داشته باشد .

شیائومی می بنددر حالی که جزئیات زیادی در خصوص می بند ۵ در دسترس نیست اما قبل از آن تایید شده است که ردیاب تناسب اندام این می بند با کمک هوامی ساخته خواهد شد . مدیر عامل شرکت هوامی وانگ هوانگ اظهار داشت که شرکت وی در حال همکاری با شیائومی در چندین پروژه بوده که می بند ۵ یکی از این پروژه‌ها به شمار می‌رود . ما باید صبر کنیم تا جزئیات بیشتری در خصوص طراحی شیائومی در آینده به دستمان برسد که از منابع رسمی و یا غیر رسمی نشات گرفته باشد . از آن جا که می بند همواره قیمت مناسبی دارد لذا انتظار می رود که نسخه بعدی از این مچ بند نیز با قیمت مناسب ، این ویژگی ها را ارائه دهد .

منبع gizmochina
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.