گجت ها

بررسی Huawei FreeBuds 4 و مشخصات آن

جدیدترین هدفون های TWS پیشرفته از Huawei FreeBuds 4 هستند و نسبت به FreeBuds 3 2019 یک نسخه تکراری را به ارمغان می آورند. Huawei FreeBuds 4 با FreeBuds 4i که اخیراً راه اندازی شده است نباید اشتباه گرفته شود ، FreeBuds 4 دارای طراحی گوش باز با لغو نویز فعال است که ادعا می کند تا 25dB سر و صدای اطراف را فیلتر می کند. همچنین شما با جدیدترین اتصال بلوتوث 5.2 و ماندگاری بیشتر باتری در یک فرم نسبتاً کم حجم تر نسبت به مدل سال گذشته ، باتری با دوام بیشتری را تجربه می کنید.

Huawei FreeBuds 4

به محض قرار دادن گوشی ها در گوش خود ، یک صدای همراه به شما می رسد تا از اتصال آنها مطلع شود. اگر می خواهید موسیقی خود را با یک دوست به اشتراک بگذارید ، می توانید از هر کدام جداگانه استفاده کنید که جالب است. با حذف هر یک از جوانه ها ، بلافاصله همه رسانه ها از جمله فیلم ها در تلفن های هوشمند ، تبلت ها و لپ تاپ ها متوقف می شوند. روند جفت سازی مانند اکثر گوشی های TWS دیگر است – شما قاب را باز کرده و دکمه جفت را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس Huawei FreeBuds 4 را در فهرست Bluetooth قرار داده اید.

ویژگی های Huawei FreeBuds 4

به محض اینکه درب بالایی را باز کنید ، جفت شدن در دستگاه های Huawei فوری انجام می شود. همچنین یک صوت زیبا از جوانه ها دریافت می کنید تا به شما اطلاع دهد که آنها به هم متصل شده اند. شما می توانید به طور همزمان دو دستگاه را جفت کنید (به عنوان مثال تلفن و لپ تاپ خود) و گوشی ها آنقدر هوشمند هستند که بدانند دقیقاً از کدام دستگاه استفاده می کنید. این ویژگی همچنین در دستگاه های غیر هوآوی بی عیب و نقص کار می کند که اگر به طور کامل در اکوسیستم هواوی سرمایه گذاری نکنید ، مورد پسند قرار می گیرد.

هواوی فری بادز 4

برنامه AI Life Huawei فروشگاه اصلی شما برای کنترل تمام عملکردهای Huawei FreeBuds 4 است. حتی اگر از تلفن های غیر Huawei استفاده می کنید ، بهتر است برنامه را از فروشگاه AppGallery Huawei بارگیری کنید زیرا نسخه Google Play به دلایلی Huawei FreeBuds 4پشتیبانی نمی کند. پس از راه اندازی ، وضعیت باتری هر دو گوش چپ و راست و همچنین قاب آن به شما ارائه می شود ، یک مرکز اتصال از همه دستگاه های جفت شده و میانبرهای زیادی برای کنترل های حرکت دیده مب سود.

نتیجه گیری

Huawei’s FreeBuds 4 گزینه مناسبی را برای کسانی که به یک جفت هدفون کاملاً متناسب باز مجهز هستند و صدایی چشمگیر ارائه می دهند و نیازی به ANC ستاره ای ندارند. به روزرسانی های FreeBuds 3 تکراری هستند و بیشتر در جفت شدن چند نقطه ، ناوبری اشاره ای اصلاح شده و سیستم میکروفون بهبود احساس می شوند. با قیمت 150 یورو / 130 پوند برای مدل شارژ سیمی و 170 یورو / 150 پوند برای نسخه شارژ بی سیم پس از اینکه در ماه جولای راه اندازی شد ، Huawei’s FreeBuds 4 فروش سختی را ارائه می دهد چرا که با توجه به قیمت مناسب FreeBuds 4i با قیمت 100 یورو / 80 پوند 80 یورو، این موضوع کمی مشکل می شود.

هواوی فری بادز 4

این تناسب درون است که تعیین می کند شما به چه مدلی بروید و اگر شما از مدل های گوش باز ترجیح می دهید ، Huawei FreeBuds 4 برای شما مناسب است اما انتظار لغو سر و صدا با دو مدل دیگر را ندارید . عمر باتری مناسب است هرچند کلاس پیشرفته ای ندارد. در اینجا از نظر خروجی صدا و قابلیت های اضافه شده با کنترل های اشاره و چند حرکت بی عیب و نقص اجرا شده ، موارد زیادی برای دوست داشتن وجود دارد ، اما FreeBuds 4 به دلیل تناسب مشکوک آنها دشوار است. اگر می توانید این موارد را در یک رویداد فروش که هواوی معمولاً خط را پایین می آورد و کانال های گوش شما می تواند آنها را بدون مشکل نگه دارد ، قاپ بزنید ، FreeBuds 4 در نژاد نادر گوش های TWS گوش باز مورد توجه قرار می گیرد.

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا