گجت ها

بررسی مشخصات فری بادز 3 (freebuds 3)

سرانجام هواوی هدفون جدید بی سیم خود را با عنوان فری بادز 3 بیرون آورد و به نظر می رسد که هواوی با اینكه اپل زودتر AirPods Pro را منتشر كرد ، بازخورد خوبی دریافت کرده است. هردوی آنها ویژگی کاهش سر و صدای فعال را هدف قرار دادند. در مقایسه با سری Apple AirPods اپل ، سری Huawei Freebuds معمولاً قیمت رقابتی تری دارد. Freebuds جدید 3 نیز از این قاعده مستثنی نیست. در مقایسه با قیمت 249 USD ، Freebuds 3 حدود 197 دلار قیمت دارد ، تقریباً همان قیمت AirPods 2 را دارد که با کمال تعجب ویژگی جدید کنسل فعال صدا را نیز شامل می شود.

طرح Huawei Freebuds 3

هر دوی آنها سبک ظاهری خود را با شناسایی قوی توسعه دادند که احتمالاً به مرجع های متنوعی برای طراحی زیر هدفون های بی سیم تبدیل می شوند. خیلی سخت است که به شما بگویم کدام یک از طرح ها بهتر است. اما به غیر از تجربه و استفاده من ، در مقایسه با طراحی گوش ، طراحی مناسب هواوی فری بادز 3 متناسب با گوش اکثر افراد است بدون اینکه باعث ناراحتی شود. به خصوص اگر به دنبال یک جفت گوشواره برای پوشیدن طولانی هستید ، بدون شک Huawei Freebuds 3 می تواند تجربه پوشیدن بهتری را برای شما فراهم کند .

فری بادز 3

با توجه به قیمت رقابتی Freebuds 3 ، در واقع ، عادلانه است که آن را با Apple AirPods 2 مقایسه کنید. هر دو از یک لباس مناسب برخوردار هستند و یک تجربه پوشیدن مشابه دارند. اما بعد از فکر کردن در مورد کاهش فعال نویز ، دشوار نیست که به شما بگوییم که Freebuds 3 به نظر می رسد گزینه ای جذاب تر است. علاوه بر مناسب بودن گوش ، ابعاد مهم دیگری مانند صدا ، کاهش نویز ، مکالمه و تأخیر صوتی نیز وجود دارد که هنگام انتخاب گوشواره باید در نظر گرفته شود. سپس می توانید آنها را با سناریوی مورد استفاده شخصی خود مطابقت دهید.

Freebuds 3 بخریم یا Airpod ؟

به عنوان گوشواره های بی سیم مناسب ، Freebuds 3 بسیار عالی به نظر می رسد. یا ما می گفتیم که جای تعجب آور است زیرا انتظار زیادی هم نداریم. باس خوب باعث ایجاد عمق زیربنایی بهتری برای صدا می شود ، و رده متوسط ​​دلپذیر و غنی جزئیات بسیار خوبی از سازها و آواز ها را در خود جای داده است. خوب ، صدای بلند کمی سوراخ تر از Apple AirPods Pro به نظر می رسد. به خصوص هنگامی که به 100٪ حجم نزدیک می شوید ، صدا بخشی از باس را از دست می دهد و باعث می شود که اوج کمی تحریف شود. بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم به طور کامل Freebuds 3  را گوش نکنید.
فری بادز 3

اما طراحی متناسب در اینجا واقعاً نعمت مختلط است. این راحتی شما را به ارمغان می آورد ، اما در عین حال ، تأثیر زیادی بر صدا می گذارد ، به خصوص هنگام قرار گرفتن در شکل های مختلف گوش. ما Freebuds 3 را برای چندین تستر آوردیم و از آنها در مورد مناسب بودن آن سؤال کردیم. اکثر آنها کاملاً نظری مشابه ما داشتند ، اما ما هنوز از عملکرد باس شکایت داشتیم. ما فکر می کنیم دلیل در اینجا این است که طراحی متناسب با قابلیت باز قادر به ارائه تناسب کامل نیست و اشکال مختلف گوش نیز متغیرهای دیگری را در تجربه گوش دادن واقعی کمک خواهد کرد. اما هرچه کاهش سر و صدا را باز می کنیم ، بسیار بهتر می شود. با این وجود ، فری بادز 3 هنوز هم یکی از گوشواره های بی سیم با بهترین صدا است.

freebuds 3

منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا