معرفی ساعت های هوشمند از گارمین (Garmin)

گارمین از چند ساعت جدید سری فنیکس ۶ با چند مدل جدید رونمایی کرده است که در بین این ساعت ها یک ساعت مچی خورشیدی با نام گارمین فنیکس ۶ ایکس پرو سولار دیده می‌شود . این ساعت خوب یا بد در هر صورت دارای خاصیت خورشیدی است . عمر باتری ساعت به طور معمول ۲۱ روز می باشد اما به اصطلاح پاورگلس می‌تواند سه روز به آن یا ۶ ساعت با استفاده از جی پی اس اضافه کند . سلول خورشیدی یک لایه شفاف در بالای صفحه نمایش ۱۴ اینچی این ساعت‌ هوشمند قرار داده شده است .

برنامه های کاربردی موجود در ساعت های Garmin

صفحه نمایش دارای رزولوشن ۲۸۰ پیکسل و یک لایه قابل مشاهده در برابر نور خورشید است . شما می توانید نقشه های ناوبری خود را در کنار موارد دیگر در این ساعت هوشمند تجربه کنید . ویژگی جدید PacePro راهنمای تنظیم شده توسط Rade را در طول اجرا ارائه میدهد . شما می توانید از برنامه ریزی صعود با نام ClimbPro در این ساعت هوشمند بهره بگیرید .

برنامه های Galileo ، GPS و GLONASS برای ردیابب موقعیت مکانی و سنجش ارتفاع کاربرد دارند که در این ساعت هوشمند به کار گرفته شده اند . فشارسنج ساعت هوشمند گارمین ، می تواند هشدار های هواشناسی را ارائه دهد و در این ساعت سنسور ضربان قلب و مانیتور اکسیژن نیز وجود دارد .

ساعت هوشمند گارمین

ساعت هوشمند خورشیدی Garmin

گارمین فنیکس ۶ ایکس پرو سولار می‌تواند در کنار ماجراجویی های شما حضور داشته باشد .این ساعت در برابر آب مقاومت دارد و جی پی اس این ساعت در کنار انرژی پنل خورشیدی ، ۶۶ ساعت مداوم می تواند کار کند . در ساعت هوشمند گارمین ۳۲ گیگابایت حافظه ارائه شده است که می توانید با موسیقی های آمازون موزیک و یا اسپاتیفای آن را پر کرده و با هدفون بلوتوث به آن گوش دهید . همچنین می توانید آن ها را از تلفن همراه خود مشاهده کرده و از برنامه های خاص خود برای تماس استفاده کنید .

برای این ساعت بند تیتانیومی ارائه شده است که دارای اندازه ۵۱ میلی‌متر و ضخامت ۱۴.۹ میلیمتر می باشد . همچنین علاوه بر بند تیتانیومی ، بند سیلیکونی نیز قابل انتخاب خواهد بود . اگر شما باند تیتانیومی را برای ساعت هوشمند گارمین خود انتخاب کنید و ساعت ۸.۲ گرم وزن خواهد داشت .

علاوه بر مدل سولار ارائه شده از گارمین ( ساعت سولار با پنل خورشیدی ارائه شده است که می تواند ، مدت زمان بیشتری را روشن بماند ) ، مدل‌های دیگری برای ساعت هوشمند گارمین فنیکس ۶ وجود دارد که همه مدل ها ۴۷ میلیمتری نامیده می شود و دارای صفحه نمایش ۱.۳ اینچی هستند . البته نسخه هایی از فنیکس ۶ وجود دارد که با صفحه نمایش ۱.۴ اینچی عرضه می شوند ‌. نسخه های پرو ۳۲ گیگابایتی دارای نقشه‌ و اتصال وای فای بوده و در صورت محافظت بیشتر از صفحه نمایش نسخه Sapphire Edition وجود دارد .نسخه سولار ادیشن ۱۱۵۰ دلار قیمت دارد اما ساعت های دیگر از قیمت پایه ۷۰۰ دلار آغاز می‌شوند . گارمین مدل های جدید بسیاری را برای نمایش در IFA ارائه کرده است .

منبع gsmarena
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.