سامسونگ گلکسی 20 با ایربادز سامسونگ عرضه می شود!

سامسونگ جفت جدیدی از هدفون های بی سیم را در کنار گلکسی S20 معرفی خواهد کرد و در 11 فوریه سال 2020 آمده است. هدفون گوش که با گلکسی جوانه + ها راه اندازی می شود ، همان طراحی گلهای جوانه اصلی را دارند اما در رنگهای جدید عرضه خواهند شد. اگرچه ما انتظار داریم که قیمت گوشواره های جدید همان مدل مدل سال گذشته باشد ، هرچند گمانه زنی هایی وجود دارد که ممکن است قیمت بیشتری نیز داشته باشد ، راهی وجود دارد که آنها را به صورت رایگان دریافت کنید. البته برای دریافت ایربادز سامسونگ قطعا باید مبلغی در حدود 1000 دلار هزینه کنید تا پرچمدار جدید آن را نیز دریافت نمایید که این می تواند یک هزینه گزاف و زیاد باشد.

Galaxy EarBuds

یک پوستر تبلیغاتی که توسط Evan Blass (evleaks) فاش کرده است که سامسونگ های جدید یعنی سامسونگ گلکسی اس 20 ها شامل یک جفت رایگان از Galaxy Buds هستند که این گزینه با تمام پیش سفارشات Galaxy S20 + و Galaxy S20 Ultra همراه خواهد بود. تصویر Galaxy S20 + را با رنگ آبی ابر ، Galaxy S20 Ultra در Cosmic Grey و Galaxy Buds + در Aura Glow نشان می دهد.

ایربادز سامسونگ

ما نمی دانیم که چرا سامسونگ گوشواره های رایگان را به Galaxy S20 + و Galaxy S20 + Ultra محدود می کند و ارائه ایردباز سامسونگ برای نسخه مدل پایه Galaxy S20 نیست. سال گذشته ، کسانی که پیش از سفارش هر یک از تلفن های Galaxy S10 از جمله Galaxy S10e را داشتند گلکسی بادزها را دریافت کردند. امیدوارم سامسونگ آن را با تمام مدل ها درج کند.

چرا Galaxy Bud ؟

گزارش شده است که Galaxy Buds + از عمر باتری بهتری برخوردار خواهد بود. نه این که خود گلکسی بادز ها از باتری خوبی برخوردار نیستند بلکه در مقایسه با سایر گوشواره های بی سیم از نظر باتری بسیار مناسب هستند. این می تواند برای استفاده های روزانه ، بهترین گزینه به شمار رود. در اینجا تصاویری از گلکسی بادز دیده می شود که به خوبی نشان از آرگونومی خوب آن دارد. ایربادز سامسونگ در رنگ های مشکی و سفید ارائه می شود. انتظار می رود که رنگ در نظر گرفته شده برای هر نسخه با گوشی شما ست باشد. این یعنی رنگ های تیره، از رنگ مشکی گلکسی بادز بهره می برند و رنگ های روشن تر با رنگ سفید گلکسی بادز جفت می شوند.

Galaxy Buds

بادزها بهترین نمونه برای شنیدن موسیقی و برای مکالمه هستند. این گوشواره ها ، برای راحتی گوش ها آماده شده اند چرا که به راحتی و بدون هیچ مزاحمتی در گوش قرار می گیرند. بسیاری از افراد نگران افتادن این گوشواره ها از گوش خود هستند. چرا که این نمونه ها بسیار کوچکند و احتمال از دست دادن آن ها وجود دارد. اما باید بگوییم که ارگونومی خوبی که برای گوشواره های گلکسی ارائه شده، سبب می شود تا بدون هیچ مشکلی در گوش قرار بگیرند. این ویژگی های خوب می توانند هزینه های بالای آن ها را برطرف کنند. البته باید توجه شود که این گوشواره ها ، به گفته خود سامسونگ از باتری بهتری برخوردار شده اند.

برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید