اخبار خودرو

تولید فولکس واگن دو درب ! ( VW T-Roc Cabriolet )

کراس اوور قابل تبدیل فولکس واگن دو درب، T-Roc Cabriolet ، امروز تولید خود را در کارخانه Osnabrück ، آلمان VW گروه آغاز می کند. کابین T-Roc اولین ترکیب قابل تبدیل و کراس اوور نیست. آیکنهایی مانند Land Rover Evoque convertible و Nissan Murano Cross Cabriolet آمدند و رفتند . این اتفاق ها پیش از آنکه فولکس واگن در اوایل سال جاری از T-Roc رونمایی کند، افتاده بود .

کراس اوور جذاب Volkswagen

فولکس واگن دو درب T-Roc Cabriolet در کارخانه چند مارک خود در Osnabrück ، آلمان ، جایی که گروه VW نیز پورشه کایمن را بنا می کند ، ساخته می شود. کابین T-Roc گسترش خط پلتفرم T-Roc است که از قبل شامل نمونه متقاطع معمولی چهار درب بود . VW در ماه نوامبر سال 2017 کراس اوور جدید را به بازار عرضه کرد و با رشد این بخش ، نام تجاری پیشنهادی برای شرکت های کم حجم ارائه داد.

فولکس واگن دو درب

T-Roc Cabriolet بیشتر یک سبک را ارائه می دهد و این موضوع بیشتر از تطبیق پذیری را که از یک کراس اوور انتظار دارید، خواهید دید . نیرویی که از یک پیشرانه 114 اسب بخاری (85 کیلووات) حاصل می شود از یک پیشرانه 1.0 لیتری است و یک پیشرانه 148 اسب بخاری (110 کیلووات) چهار سیلندر 1.5 لیتری قدرت نیز وجود دارد که قدرت را تنها به چرخ های جلو می برد. گیربکس انتخاب شده از نوع شش سرعته استاندارد است ، اما مشتریان می توانند به جعبه دنده اتوماتیک هفت سرعته و دو کلاچه ارتقاء دهند.

ویژگی های بیشتر فولکس واگن چه خواهد بود ؟

قدرت و کارایی ویژگی فولکس واگن دو درب T-Roc Cabriolet نیست. این موضوع یک مورد سبک است و VW موارد زیادی دارد که ان را خاص تر می کند . قسمت بالای کراس اوور دو درب فولکس واگن در نه ثانیه با سرعت 19 مایل در ساعت (30 کیلومتر در ساعت) باز می شود ! VW کابریولت را در یکی از دو بسته طراحی – Style و R-Line – ارائه می دهد. سبک ارائه چرخ های 17 اینچی ، روشنایی محیط و بسته داخلی چرم موجود با یکدیگر تفاوت دارند که تفاوت قیمتی را نیز به ارمغان می آورد . R-Line می افزاید: ویژگی های زیبایی از قبیل چراغ های مه شکن ، صندلی های ورزشی و پارچه ای و چرمی از ویژگی های نسخه پیشرفته تر است.

VW T-Roc Cabriolet (2019)

این خودرو نیز با چرخهای 17 اینچی همراه است ، هرچند مدلهای 19 اینچی اختیاری هستند و قابل سفارش می باشند . گزینه های دیگر که در خودرو وجود دارد  شامل سیستم صوتی Beats ، خوشه سنج دیجیتال 11.7 اینچی و موارد دیگر است. Volkswagen T-Roc Cabriolet ، که تنها نسخه ارائه شده به صورت سقف تبدیل شونده است ، تا بهار سال 2020 به بازار عرضه نمی شود. متأسفانه ، احتمال کمی وجود دارد که بتوانید این کراس اوور قابل توجه را در خیابان های ایالت متحده مشاهده کنید چرا که امکان عرضه آن به این کشور تا امروز وجود ندارد . VW حتی T-Roc معمولی را هم در اینجا نمی فروشد و آمریکایی ها عاشق خودروهای پرقدرت هستند که ممکن است اینفولکس واگن دو درب نتواند بازار این کشور را به دست بگیرد لذا این شرکت هنوز برنامه ای برای عرضه آن به آمریکا ندارد .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا