فیس لیفت جدید ولوو وی 90 (Volvo V90 Cross)

امسال شاهد عرضه یک فیس لیفت خاص از ولوو خواهیم بود که هم اکنون به معرفی برخی از ویژگی های این خودرو می پردازیم. Volvo V90 Cross Country یکی از جدیدترین واگن های ساخته شده توسط برند ولوو است که جایگزین پیری V70 می شود. خودروی ولوو وی 90 در کنار XC60 ، روند تکامل طراحی ولوو را که در کراس اوور XC90 معرفی شده است ، ادامه می دهد. اما اکنون ، سه سال از چرخه عمر V90 ، یک واگن جذاب در حال حمل و نقل ، و بقیه مسخصات S90 / V90 می گذرد و هم اکنون نیاز به یک تازه سازی چرخه حس می شود. عکس های جدید جاسوسی نگاهی دقیق از تغییرات جزئی در آینده را ارائه می دهند.

اولین تصاویر جاسوسی و خاص از V90 Cross

با رسیدن به روزرسانی Volvo V90 Cross Country ،شاهد یک جلو پنجره اصلاح شده در این خودرو هستیم که ویژگی های خوبی برای آن ارائه شده است. دهانه مشبک پایین همانند فضای مه شکن دارای شکل دیگری است و به روزرسانی جدید را به رخ می کشد. به نظر می رسد این جلو پنجره کمی کمتر تهاجمی است. بقیه قسمت جلویی با مدل فعلی یکسان است. چراغهای جلو گسترده و ظریف است. این خودرو هم اکنون با قیمت 53450 دلار عرضه می شود که قیمت بالا و قابل توجهی است.

ولوو وی 90

قسمت عقب ولوو مانند مدل فعلی است؛ با این حال ، انتظار نداشته باشید که بدون تغییر باقی بماند. عکس های اولیه V90 و V90 Cross Countryبخشی از چراغ های روشن را پوشانده است و نشان می دهد که آنها می توانند یک طراحی به روز و سه بعدی بیشتر را در مقایسه با ظاهر مسطح فعلی ماشین نشان داشته باشند.

مقاله‌های مرتبط:

نگاهی به تغییرات داخلی Volvo

در داخل ، تغییرات باید به حداقل برسد. احتمال بروزرسانی ولوو برای سیستم سرگرمی با قابلیت های بیشتر Android وجود دارد – چیزی که در سال 2018 اعلام شد و سال بعد در XC40 Electric نمایش داده شد. انتظار می رود که کاربران و علاقه مندان به ولوو وی 90 به زودی بتوانند به جدیدترین تکنولوژی ها از این برند دست پیدا کنند و به جذابیت بیشتر در این خودرو برسند. همچنین می تواند سیستم های بیشتری برای کمک به راننده مانند سیستم کاهش خط ورودی Volvo ، امنیت شهر با Autobrake و هشدار عبور و مرور را دریافت کند. این برای افزایش ایمنی و کارآمد تر شدن خودرو مناسب است.

Volvo V90 Cross Country Facelift

سایر تغییرات ممکن است در زیر ورق فلز تجدید شده اتفاق بیفتد. این یعنی شما علاوه بر یک بدنه تقویت شده جدید ، در سیستم فنی نیز تغییرات قابل توجه و خوبی را تجربه خواهید کرد که در کنار ارائه یک سواری مطمئن برای خودرو ، یک سواری لذت بخش و رانندگی هیجان انگیز را به دنبال خواهد داشت . این تغییرات شامل امکان دریافت سیستم ترمز بازیابی انرژی جنبشی XC90 در ولوو وی 90 است. گرچه ، دقیقاً مانند XC90 که اخیراً تجدید شده ، تغییرات بصری V90 CC احتمالاً جزئی نیست. ولوو باید در سال جدید ولوو V90 Cross Country – و S90 / V90 – را برای فروش عرضه کند تا محبوبیت خود را از دست ندهد.

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.