اخبار خودرو

خودرو ولوو برای تولید SUV بیشتر، سدان ها را حذف می کند!

روزهایی که سبک های بدنه سنتی مانند سدان و واگن بر صنعت خودرو حاکم بودند گذشته است و مدت هاست که جایگزین شده اند و جای خود را به افزایش مداوم کراس اوورها و SUV ها داده اند. ولوو به سادگی با بررسی نتایج فروش و دیدن آمار 75 درصد از مشتریان خود در خرید مدل XC ، از روند بازار کاملاً آگاه شده است. مسئول فروش این برند متعلق به جیلی به Autocar گفت که این شرکت علاقه مند است تا به تولید کراس اوور های بیشتر بپردازد!

Volvo S90

قتل سدان ها در راه کراس اوورها

هاکان ساموئلسون توضیح داد که ولوو به راحتی مدل های زیادی سدان و واگن دارد ، به خصوص مدل های سقف بلند چون V60 و V90 هر دو مشتقات Cross Country دارند.. رئیس شرکت اعلام کرد که آنها سدان و واگن را حفظ خواهند کرد ، “اما احتمالاً نه به تعداد زیاد.” در همین راستا برند ولوو ترجیح می دهد تا خودروهای کراس اوور را جایگزین سدان ها کند. ولوو در حال تغییر تمرکز بر روی SUV های برقی است تا مکمل XC40 Recharge و C40 Recharge در این هفته رونمایی شود.

ولوو V90

انتظار می رود نسل بعدی XC90 یک نسخه EV تخم ریزی کند در حالی که XC20 / C20 کوچکتر قبلاً رسماً تأیید شده است. ما همچنین شایعاتی در مورد XC100 با اندازه کامل شنیده ایم ، اما در حال حاضر هیچ چیز رسمی نیست. فروشندگان درخواست یک رقیب BMW X7 کرده اند و ما مطمئن هستیم که مدیران هم به این درخواست پاسخ خواهند داد. اگر ترجیح می دهید یک مدل غیر SUV از ولوو داشته باشید ، یک پوشش نقره ای وجود دارد. ساموئلسون به Autocar گفت كه “یك ماشین عملیاتی و پایین تر نیز می تواند واقعاً جالب باشد ، به خصوص كه ما برقی می شویم و به مقاومت هوا كمتری نیاز داریم.” به عبارت دیگر ، اتومبیل های معمولی به طور کامل از بین نمی روند. فقط اینکه مشتریان هنگام خرید مدل S یا V گزینه های کمتری خواهند داشت.

محدوده ولوو برای سال 2025

صرف نظر از سبک بدنه ، بیشتر تازه واردان خودروهای الکتریکی خواهند بود. ولوو قول داده است که موتور احتراق داخلی را تا پایان دهه کنار بگذارد. در همین حال ، هنگامی که شرکت تخمین می زند فروش به طور مساوی بین EV و PHEV تقسیم شود ، C40 Recharge توسط پنج وسیله نقلیه الکتریکی اضافی دنبال خواهد شد. این یعنی ولوو برای قانون های اروپایی، برنامه ای ویژه دارد که قصد رقابت با بسیاری از برند ها را ارائه می دهد. این برند سعی در این دارد تا مدل های جذابی را در رده کراس اوور ها با پیشرانه های برقی تولید کند.

ولوو V90

تمام Volvo های بدون ICE بصورت آنلاین به فروش می رسند و قرار است از بروزرسانی های غیر هوایی پشتیبانی کنند و از نظر دامنه ، سرعت شارژ و تغییراتی در سیستم اطلاعات و سرگرمی پیشرفت هایی داشته باشند. C40 Recharge اولین اتومبیل مدرن این شرکت است که چرم را از بین می برد و همه مدل های آلیاژهای صفر در آینده بدون پوست حیوانات عرضه می شوند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا