اخبار خودرو

خودرو Volkswagen ID.4 GTX با 300 اسب بخار قدرت و AWD آغاز به کار می کند

فولکس واگن، ID.4 را در پاییز سال گذشته معرفی کرد و اکنون یک نسخه عملکردی را به SUV الکتریکی ارائه می دهد تا نشان GTX اختصاص داده شده برای ماشین های الکتریکی سریع را افتتاح کند. بخاطر داشته باشید که VW در گذشته برای نسخه های اسپرت گلف ، جتا و Scirocco در برخی بازارها از GTX استفاده می کرد و اکنون برای خودروهای پرادویه ای که موتور احتراق را از بین می برد و از پیشرانه الکتریکی استفاده می کند هم دوباره به بازار عرضه می شود. یکی از این خودروهای Volkswagen ID.4 GTX نام دارد.

فولکس واگن آی دی 4

برخی مشخصات Volkswagen ID.4 GTX

بر خلاف ID.4 استاندارد که با یک موتور الکتریکی و چرخ عقب سازگار است ، Volkswagen ID.4 GTX یک موتور نصب شده در جلو را اضافه می کند تا تنظیمات تمام چرخ را امکان پذیر کند. قدرت اسب بخاری از 201 اسب بخار (150 کیلووات) به 295 اسب بخار (220 کیلووات) می پرد ، که در واقع کمی کمتر از خروجی 302 اسب بخاری است که توسط تنظیم موتور دوگانه ارائه می شود که با شناسه تنها چین نصب می شود.  در نتیجه قدرت اضافه شده ، سبب شده تا شتاب صفر تا 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) از 8.5 ثانیه به 6.2 ثانیه مناسب کاهش یابد،در حالی که حداکثر سرعت از 99 مایل در ساعت (160 کیلومتر در ساعت) به 112 مایل در ساعت با سرعت الکترونیکی افزایش یافته است.

فولکس واگن آی دی 4

همانطور که انتظار می رفت ، Volkswagen ID.4 GTX از یک سیستم AWD قابل تنظیم خودکار استفاده می کند زیرا SUV الکتریکی در یک پیکربندی محرک چرخ عقب باقی می ماند تا زمانی که سنسورهای پردازنده به کشش بیشتری نیاز داشته باشند. سوئیچ از چرخ عقب به چهار چرخ در چند میلی ثانیه انجام می شود و VW ادعا می کند که آنقدر روان است که راننده حتی متوجه آن نمی شود.

برخی قابلیت های خودرو فولکس واگن الکتریکی اسپرت

Volkswagen ID.4 GTX روی چرخ های استاندارد 20 اینچی قرار دارد که قابل ارتقا است. بسته ورزشی اختیاری با هزینه اضافی ، SUV الکتریکی را 15 میلی متر (0.6 اینچ) کاهش می دهد و فرمان پیشرفته ای را برای رانندگی روحیه به مخلوط اضافه می کند. کمک فنرهای تطبیقی ​​نیز به عنوان بخشی از بسته ورزشی Plus هزینه های اضافی را حفظ می کند تا تعادل و راحتی را به تعادل برساند.  در رابطه با یک ظاهر طراحی شده ، Volkswagen ID.4 GTX تلاش کرده است که مشتق GTX را از نمونه اصلی خود جدا کند. چراغ های LED سه نقطه ای که به صورت عمودی در ورودی های هوای مصنوعی مرتب شده اند ، منحصر به مدل عملکرد هستند و همچنین روکش مشکی براق مشبک نیز همین طور است.

Volkswagen ID.4 GTX

در اینجا Volkswagen ID.4 GTX با رنگ قرمز جدید Metallic Kings دیده می شود ، در حالی که لهجه های قرمز در داخل فضای GTI قوی است. همانطور که در نسخه با دامنه پیشرفته منطقی به نظر می رسد ، این خودرو به راحتی مجهز به یک فرمان گرم شونده ، 30 درجه روشنایی LED با رنگ محیط ، دسته های جلویی قابل تنظیم به صورت جداگانه و صندلی های عقب تاشو است. بسته های اختیاری متعددی در دسترس است که موارد خوبی مانند نمایشگر سر به جلو با واقعیت افزوده و سیستم سرگرمی 12 اینچی جایگزین صفحه استاندارد 10 اینچی را به آن اضافه می کند. Volkswagen ID.4 GTX که از تابستان امسال در اروپا به فروش می رسد ، قبل از پرداخت یارانه 7500 یورویی ، قیمت اولیه 50415 یورو در آلمان خواهد داشت.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا