اخبار خودرو

نسخه خاص خودرو فولکس واگن گلف GTI Clubsport 45

فولکس واگن گلف GTI Clubsport 45 دارای بسته ظاهری خاصی است که با عملکرد Clubsport ترکیب شده است. آیا واقعاً 45 سال می گذرد که اتومبیل های هاچ بک داغ جذاب برای اولین بار صحنه خودرو را آراسته اند؟ در واقع این چنین است و به احترام این مناسبت ، فولکس واگن نسخه ویژه 2021 گلف GTI را به نام Clubsport 45 ارائه می دهد.

Volkswagen Golf GTI Clubsport 45

مشخصات کلی فولکس واگن گلف GTI Clubsport 45

این احتمالاً تعجب آور نیست ، زیرا فقط چند روز پیش تصاویر جاسوسی از این نسخه اروپایی و ویژه به بیرون درز کرده بود. در حال حاضر اطلاعات کاملی از VW در مورد تمام جزئیات داریم و همانطور که از نامش پیداست ، این نسخه جدید بر اساس داغترین GTI Clubsport ساخته شده است. این بدان معناست که این خودرو از پیشرانه 296 اسب بخاری (221 کیلوواتی) از چهار سیلندر 2.0 لیتری توربو در زیر کاپوت استفاده می کند و چرخ های جلو را منحصراً از طریق گیربکس هفت سرعته DCT رانندگی می کند. این خودرو همچنین دارای ترفند دیفرانسیل قفل محور جلو و مدیر ارتقا یافته Vehicle Dynamics است که به شما کمک می کند تا با این خوردو در کمتر از شش ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد.

فولکس واگن گلف GTI Clubsport 45

در مورد Clubsport 45 ویژه ، این در درجه اول یک ارتقا Clubsport فقط برای ظاهر است. ما در درجه اول می گوییم زیرا VW یک بسته انحصاری Race را که شامل سیستم اگزوز ورزشی است اضافه می کند. محدود کننده سرعت Clubsport با سرعت 155 مایل در ساعت نیز برداشته شده است ، هرچند VW نمی گوید که سرعت 45 دقیقاً چه سرعت خواهد داشت. بسته Race همچنین شامل چرخ های مخصوص 19 اینچی اسکات اسدیل است که در رنگ مشکی براق و روی لبه های قرمز به پایان رسیده است.

قابلیت های Volkswagen Golf GTI Clubsport 45

نمای خارجی به طور طبیعی از پوست GTI Clubsport استفاده می کند. پیشرفت های فولکس واگن گلف GTI Clubsport 45 شامل سقف مشکی و اسپویلر عقب است که VW ادعا می کند ادای احترام به شیشه عقب قاب سیاه در GTI اصلی 1976 است. نوارهای برجسته با 45 تزئین در آستانه های جانبی دیده می شود که 45 مورد نیز به دریچه عقب اضافه شده است. در جلو می توانید چراغ های جلو ماتریس IQ.Light LED را پیدا کنید. با حرکت در داخل ، یک نشان GTI کلاسیک با حروف GTI در تکیه گاه های صندلی جلو پیدا خواهید کرد. یک نمونه دیگر از 45 در پایه فرمان ظاهر می شود.

فولکس واگن گلف GTI Clubsport 45

پیش فروش Clubsport 45 از اول مارس در کشورهای منتخب اروپایی آغاز می شود. قیمت فولکس واگن گلف GTI Clubsport 45 از 47،790 یورو آغاز می شود ، اما اگر از خود می پرسید که این مبلغ به ارز ایالات متحده چقدر است، زحمت نکشید. Clubsport هیچ نشانه ای از رسیدن به کشور ایالات متحده را نشان نمی دهد و سخنگوی VW به Motor1.com گفت كه هیچ برنامه ای برای ارسال Clubsport 45 به آن طرف دریاچه وجود ندارد. این یعنی تولید این محصول از فولکس واگن تنها منحصر به اروپا خواهد بود که یک نسخه محدود را ارائه می دهد که می تواند توجه های زیادی را به سمت خود جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا