اخبار خودرو

نمایش یک ورژن خاص از تویوتا تی جی (Toyota TJ Cruiser)

طبق نسخه بهترین اتومبیل ژاپن ، نسخه تولیدی از Toyota TJ Cruiser ، نیمه ون جعبه ای ، مفهومی از SUV است که در سال 2017 پیش نمایشی از آن نشان داده شد و هم اکنون عرضه این خودرو آغاز می شود. گزارشی مبنی بر اینکه تویوتا در تابستان گذشته تویوتا تی جی را برای تولید ظاهر نکرده است. در آن زمان ، آن گزارش همچنین گفت که کراس اوور جعبه ای (؟) در ماه اکتبر آغاز خواهد شد ، اما هالووین بدون کلمه ای از خودروساز ژاپنی آمد و رفت.

مفهوم کروزر Toyota Tj Cruiser Half Van

نسخه تولیدی که در مدت چند ماه آغاز خواهد شد ، طراحی بیرونی اساسی مفهوم را حفظ خواهد کرد. با این حال ، بسته بندی و محتویات آن به طرز چشمگیری متفاوت از مفهوم ارائه شده خواهد بود. این که این طراحی چگونه متفاوت است، به صورت رمز و راز باقی مانده است ، اما این مفهوم دارای یک تن از ویژگی های مرتب مانند صندلی های تاشو ، رنگ مقاوم در برابر خراش و درهای کشویی بزرگ در عقب است. سپس مواردی مانند فرمان بیضوی وجود دارد که بعید به نظر می رسد در هنگام تولید این خودرو ، این نمونه را مشاهده کنیم . به نظر می رسد که تویوتا تی جی خاص است.

Toyota TJ Cruiser

طبق این انتشار ، تویوتا قابلیت استفاده از این کانسپت را با صندلی های تاشو ، مساحت بار گسترده و درهای کشویی حفظ خواهد کرد. درمورد رنگ مقاوم در برابر خراش هیچ اشاره ای به آن نشده است. ظاهرا تویوتا این مفهوم را در پیکربندی های دو و سه ردیفی ارائه می دهد و اگرچه انتظار نمی رود در ردیف سوم امتداد یابد.این یعنی نباید از تویوتا تی جی انتظار یک خودروی 7 نفره را داشته باشیم بلکه این خودرو تنها در نمونه 5 نفره عرضه خواهد شد. تویوتا اگرچه همواره به حفظ کانسپت های خود علاقه مند است اما این مفهوم را در این مدل جدید رعایت نکرده است.

کانسپت Toyota Tj Cruiser

به مانند بسیاری دیگر از خودروهای تویوتا ، برای تویوتا تی جی نیز انتخاب های متفاوت پیشرانه وجود خواهد داشت . سه انتخاب پیشرانه – یک هیبرید 1.8 لیتری یا 2.5 لیتری یا یک موتور بنزینی 2.0 لیتری – با یک گیربکس مداوم متغیر جفت می شوند. دیفرانسیل جلو و یا تمام چرخ محرک Toyota با وام گرفتن از سیستم AWD از RAV4 در دسترس خواهد بود ، که TJ Cruiser در ترکیب تویوتا قرار می گیرد.

Toyota TJ Cruiser

متأسفانه ، هیچ یک از گزارش های TJ Cruiser نمی گویند که این خودرو به ایالات متحده آمریکا عرضه می شود. فعلاً به نظر می رسد تویوتا عرضه این نمونه را تنها در ژاپن داشته باشد. هنگامی که TJ Cruiser بیش از دو سال پیش شروع به کار کرد ، نمای بیرونی مفهومی ، یک فضای داخلی آماده تولید را پنهان می کند. اگر TJ Cruiser در ماه می آغاز شود ، امیدواریم که این رفتار بد بو و مضحک خود را حفظ کند. این صنعت از سال 2017 بسیار تغییر کرده است و در حالی که اتومبیل های جعبه ای دیگر محبوب نیستند اما شاید تویوتا بتواند آنها را بازار بازگرداند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا