اخبار خودرو
موضوعات داغ

بررسی اجمالی خودرو تویوتا راوفور آفرود 2020!!

اکنون در نسل پنجم خود ، Toyota RAV4 TRD Off-Road بسته ای کامل تر از گذشته  رائه کرده است. ظاهری منسجم ، فناوری و ترکیبی پیشرفته ، این RAV4 را به بخش بزرگی از پرفروش ترین ها تبدیل کرده است. برای گسترش درخواست تجدید نظر ، تویوتا یک مدل خارج از محور را با جاده RAV4 TRD Off-Road اضافه کرد.

تویوتا راوفور آفرود 2020 تقریباً 10،000 دلار بیشتر از مدل پایه با قیمت آغازین 35180 دلاری خود عرضه می شود. برای این پول اضافی ، علاوه بر تعلیق تنظیم شده با TRD ، چرخ های مشکی 18 اینچی مخصوص مدل، چند ترفند داخلی و یک سیستم انتخاب چند زمینی ، به یک مدل کاملاً لود شده محدودمی رسید. این بسته باعث می شود تا شما به آن چیزی که واقعا آفرود است، دست پیدا کنید.

تویوتا راوفور آفرود 2020

خودروی تست ما یعنی Toyota RAV4 TRD Off-Road دارای برچسب قیمتی معادل 41،780 دلار است که برای RAV4 پول بزرگی است. در واقع ، این پول بسیار است اما حتی با قیمت سنگین آن ، چیزی در مورد جاده خارج از جاده (TRD) وجود دارد که جلوه ای ماندگار از تویوتا راوفور آفرود 2020 به جا می گذارد. این خودرو از نظر شخصیت، جدی خصوصاً با دو رنگ و لهجه های مات سیاه است.اگرچه خودروهای متعددی در این راستا یافت می شود، اما باید بگوییم که تویوتا راوفور آفرود 2020 بهترین ظاهر را در این کلاس ارائه می دهد و دارای بهترین شرایط جاده ای است.

جذابیت های Toyota RAV4 TRD Off-Road

این امر در مورد کابین نیز صادق است. در جاهایی که پلاستیک ارزان قیمت و مواد مخصوص صندلی های برای پر کردن فضای داخلی RAV4 های قدیمی استفاده می شود، این ماشین کاملاً دنیای جدیدی را ارائه می دهد. من صندلی های چرمی طرح دار را که بسیار پشتیبان اما نه خیلی سفت هستند، دوست دارم و لهجه های قرمز سرگرم کننده روی تخته و در قفسه های، جزئیات اضافه شده ای هستند که سبب زیبایی آن می شوند. گذشته از طراحی تمیز داخلی، ویژگی های فوق العاده ای نیز مانند یک فرمان گرم با چرمی پیچیده و کنترل آب و هوای دو منطقه وجود دارد.

2020 Toyota RAV4 TRD Off-Road

با این حال رانندگی با تویوتا راوفور آفرود 2020 تجربه ای کم نظیر است. فرمان بسیار بی عمر است و در هنگام نیاز به قدرت ، چهار سیلندر سر و صدایی کمی بیش از حد به شما می دهد. جدا از این نقص ها، من نمی توانم Toyota RAV4 TRD Off-Road را برای چیزهای دیگر مقصر بدانم. بسیار مرطوب است و باعث برآمدگی های خوب در جاده ها می شود و در بیشتر شرایط تویوتا کوچک مانند سوبارو کراس استرک ، کاملاً خوب رفتار کرده است.

چرا خودروی Toyota RAV4 TRD Off-Road ؟

این اتومبیل به گونه ای است که می توانید برای مدت زمان طولانی رانندگی کنید و از آن خسته نشوید. این دقیقاً همان کاری است که کسانی که آن را خریداری می کنند باید انجام دهند. قیمت اولیه Toyota RAV4 TRD Off-Roadدر حدود 35180 دلار (شامل مقصد) تقریباً 3300 دلار بیشتر از Jeep Compass Trailhawk است و تنها 1700 دلار از قیمت شروع یک لکسوس NX300 (البته مدل جلو درایو) کمتر است. با قیمت 41،780 دلار این اتومبیل ، ما در قلمرو کراس اوور لوکس هستیم و اگرچه Toyota RAV4 TRD Off-Road تقریباً در مورد همه آنچه که با آن رقابت می کنید ارجح است ، اما یک کراس اوور لوکس نیست و نباید این انتظار را از آن داشت.

این RAV4 گزینه های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

بسته هوای 11015 دلاری با صندلی های جلوی گرم شونده در تویوتا راوفور آفرود 2020، فرمان گرم شده و برف پاک کن هایی با سنسور باران ، سیستم صوتی JBL 1620 دلاری با ناوبری ، پکیج فن آوری 1،950 دلاری با دوربین پارکینگ 360 درجه ، جلو و عقب کمک پارکینگ و شارژ تلفن بی سیم و دور نگ بودن. از آن کیت ، من فقط با سیستم ناوبری در سیستم صوتی رد می شوم. Rav4 با اپل Carplay و Android Auto استاندارد است و ناوبری کارخانه خیلی عالی نیست.

تویوتا راوفور آفرود 2020

مشکلات تویوتا راوفور آفرود 2020!

بسیاری از مردم فکر می کنند که به یک مسافر خارج از جاده نیاز دارند. آنچه در واقع به آن احتیاج دارند ، یک خودروی Toyota RAV4 TRD Off-Road است. این کراس اوور به اندازه کافی ناهموار می تواند به راحتی به لطف بیت های تعلیق سخت تر خود، مسیرهای خاکی و آسفالت را بی هیچ دردسری پشت سر بگذارد. زیرپوشهای بازسازی شده و لاستیکهای خاردار RAV4 بهتر از هر نوع جاده ای خود است.

2020 Toyota RAV4 TRD Off-Road

 لاستیکهای تویوتا راوفور آفرود 2020 بسیار بلند هستند که بازخورد فرمان را محدود می کنند ، سواری کم نظیری ایجاد می کنند و ارتعاشات را در اطراف خود افزایش می دهند. این یعنی حتی آینه های جانبی تویوتا راوفور آفرود 2020 در پستی بلندی های می لرزند. اما بزرگترین مسئله من در مورد این خودرو قیمت است. هیچ راهی برای تحمل آن وجود ندارد: تویوتا راوفور آفرود 2020، 35،280 دلار قیمت دارد. قلمرو ماشین Toyota RAV4 TRD Off-Road تقریبا لوکس است (لکسوس NX فقط 1000 دلار گرانتر است) و نشان دهنده جهشی بزرگ از قیمت اولیه RAV 25.950 دلار است.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا