اخبار خودرو

تویوتا دوباره با ارزش ترین برند تولید کننده خودرو در جهان شد.

لیست با ارزش ترین برندهای خودرو جهان برای سال 2019 منتشر شد.دوباره تویتا با ارزش ترین برند تولید کننده خودرو در جهان شد.

شرکت ها بر اساس میزان فروش، سود، تعداد فالوورها در شبکه های اجتماعی و حتی تعداد کارمندان در سراسر جهان رده بندی می شوند.  جدیدا لیست با ارزش ترین برندهای خودروبرای سال 2019 توسط Kantar Millward Brown با نام BrandZ Top 100 منتشر شده است. در این لیست جدید TOYOTA در قسمت نخست برندهای خودرو سازی قرار گرفته است و BMW و Mercedes Benz در رتبه های بعدی قرار دارد.در حالت کلی، شرکت تویتا در مقایسه با برندهای دیگر خودروسازی حاضر در لیست عملکرد مناسبی دارد.

تویتا در رتبه 41، مرسدس بنز در رتبه 54 و بی ام و در رتبه 55 این لیستبه چشم می خورد که در مقایسه با سال 2018 عقبگرد داشته اند. شرکت های دیگر که به عنوان 10 برند با ارزش صنعت خودرو سازی شناخته می شوند را هوندا، فورد، نیسان، تسلا، آئودی، فولکس واگن و پورشه تشکیل می دهند.

با ارزش ترین برند تولید کننده خودرو

در این لیست با ارزش ترین برند تولید کننده خودرو، فولکس واگن توانسته با وجود رسوایی دیزل گیت جایگاه خود را بهبود دهد پورشه نیز برای اولین بار توانسته در این لیست حضور پیدا کنه البته برای به دست آوردن این لیست، شرکت هندی Maruti Suzuki را شکست داده است.

در حال حاضر شرکت های مانند آمازون، اپل و گوگل در صدر لیست با ارزش ترین برندهای جهان قرار گرفته اند. اتین شرکت ها به علت سرویس های متعدد خود درآمد بالایی دارند. شرکت های خودرو سازی قصد دارند در بخش سرویس ها و خدمات سرمایه گذاری کنند.

میزان تبلیغات شرکت های خودرو سازی در مقایسه با گذشته افزایش چشم گیری داشته اند. در سال های اخیر شاهد تبلیغات این برندها در تلویزیون، رادیو، فیلم ها و اینترنت بودیم. برای موفقیت در این بازار، شرکت ها باید بیش از پیش روی برند و جلب نظر خریداران تمرکز کنند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا