اخبار خودرو

خودرو Toyota Midsize، کراس اووری برقی برای بازار اروپا ساخته می شود.

Toyota Midsize یک کراس اوور برقی و جالب است! در اینجا طعم و مزه آنچه انتظار می رود قبل از اولین نمایش کامل در سال 2021 را ببینید را حس خواهید کرد. تویوتا در حال تحریک یک کراس اوور برقی متوسط ​​است که بر روی پلت فرم E-TGNA خود برای یک EV برای بازار اروپا سوار می شود. رونمایی کامل تا سال 2021 صورت نگرفته است ، اما این ارائه از Motor.es از مارک تجاری طراحی ابن شرکت، به عنوان مبنای ظاهر خودرو استفاده می کند.

طراحی جالب و عجیب برای Toyota Midsize

طراحی EV کراس اوور تغییر اساسی در شکل ظاهری تویوتاهای فعلی است. بر خلاف بسیاری از وسایل نقلیه الکتریکی ، طراحان به جای یک ظاهر نرم و صاف با ظاهری آیرودینامیکی سنتی تر ، سطوح پرتلاطم را انتخاب می کنند. این ویژگی می تواند برای افرادی که همواره به دنبال خاص بودن هستند، جذاب باشد و سبب جلب مشتری گردد.  در جلو ، یک فاشیای برجسته با چراغهای جلوی کوچک در لبه بالایی وجود دارد. کاپوت تخت دارای قسمت مشکی متضاد نزدیک شیشه جلو است. در کنار ، یک چین مشخص در زیر پنجره ها وجود دارد که خط اصلی را که در پایین بدن قرار دارد تشکیل می دهد. ستون عقب ضخیم تر از بقیه است و تنها یکی از آنها است که به جای سیاه بودن ، هم رنگ بدنه است.

Toyota Midsize

ارائه علامت تجاری طراحی نمای عجیب و غریب عقب را ارائه می دهد. شیشه عقب از دم به سمت بیرون می زند. اگر این شرکت قصد داشته باشد تمام این قسمت ها شفاف باشد ، انتخاب یک ظاهر طراحی شده می تواند با خم شدن نور بسته به زاویه ای که فرد از آن دیدن می کند ، نمای جذابی برای عقب ایجاد کند.

برنامه های تویوتا برای کراس اوور برقی خود

تویوتا پیش از این جهت طراحی جدید را در ژوئن 2019 پیش نمایش کرد ، زمانی که این شرکت از معرفی 10 وسیله نقلیه الکتریکی با استفاده از پلت فرم e-TNGA خبر داد در آن زمان در بین این 10 خودرو، شش خودرو در جهان حضور داشتند. رندرهای همراه اخلاق یک سبک طراحی مشترک را نشان می داد که شباهت زیادی به آنچه این شرکت برای کراس اوور آینده به نمایش گذاشته بود ، داشت. رندرهایی که در اینجا مشاهده می کنید، تنها یک طرح اولیه از این خودروست که جذاب تر از همیشه به نظر می رسد و امیدوار هستیم که این شرکت ها در این زمینه موفق باشند!

Toyota Midsize

گفته می شود تویوتا با نام رمز BZ3 برای کراس اوور EV متوسط ​​روبرو است. اگرچه این احتمالاً مانیتور رسمی آن نیست ، زیرا این شرکت به طور کلی ترجیح می دهد محصولات را به جای نام های عددی ،با اسم های خاص خود معرفی کند. Toyota Midsize که ما در اینجا رندرهایی از آن را می بینیم، به نظر می رسد که بتواند در بازار های اراوپایی رشد قابل توجهی داشته باشد! Toyota Midsize به عنوان یک خودروی برقی برای بازار اروپا هم طراحی جذابی دارد و هم به نظر می رسد که بتواند در این راستا موفق شود. البته که هنوز اطلاعاتی در خصوص پیشرانه در نظر گرفته شده برای این خودرو ارائه نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا