اخبار خودرو

تویوتا هایلندر (Toyota Highlander)، یک کراس اوور خاص از تویوتا

تویوتا هایلندر یکی از بهترین کراس اوور های بازار شناخته می شود.  با ارتفاع 2.4 اینچی به طول کلی و پایه چرخ خود ، Highlander با طول 194.9 اینچ کوتاهترین وسیله نقلیه در کلاس خود است. اندازه نسبتا کوچک تویوتا مطمئناً از یک ظاهر طراحی و تکامل آن بهره می برد و فضای کم پشت آن ، مسیرهای گسترده ای از جلو و عقب و گلگیرهای شکاف دار جلوه ای پویاتر به مدل می بخشد.

نگاهی به ویژگی های خاص از Toyota Highlander

به طور قابل پیش بینی ، ردیف سوم Highlander منعکس کننده رشد کراس اوور است. با تنها 27.7 اینچ از ساق پا ، ردیف پشتی Highlander 2.0 اینچ کوتاه تر از ردیف سوم مشهور Mazda CX-9 قرار دارد. درعوض ، طول اضافی هایلندر مستقیماً از از افزایش فضای بار سود می برد که با 2.2 فوت مکعب به 16.0 مکعب می رسد. فاصله 40/60 پیمانه 60/40 نیمکت محوطه را کاهش داده و فضای معقول 48.4 فوت مکعب را در اختیار شما قرار می دهد. فضایی که فقط در صدر جدول های Buick Enclave ، شورولت تراورس و اطلس فولکس واگن قرار دارد.

تویوتا هایلندر

Highlander مانند سایر بخش ها ، دارای دو گزینه صندلی ردیف دوم است: یک نیمکت سه طرفه یا یک جفت صندلی سطل. صرف نظر از راه اندازی ، صندلی های ردیف میانه از 41.0 اینچ از ساق پا یا 0.7 اینچ بیشتر از صندلی های Avalon بهره می برند. Highlander علیرغم اندازه نسبتاً کمی که دارد ، هنوز از صندلی راننده نسبتاً بزرگی بهره مند شده است.  به طور خلاصه ، Highlander مانند یک کراس اوور سه ردیف حرکت می کند. تویوتا هایلندر از پلت فرم Toyota New Global Architecture-K بهره می برد که امثال آوالون ، کمری و RAV4 را نیز پشتیبانی می کند.

ساختار جدی و حرفه ای Highlander

همانطور که در این وسایل نقلیه ، ساختار سفت و سخت با تعلیق مرطوب شده Highlander برای حفظ سواری راحت و کابین آرام در هر شرایطی کار می کند. Tarma خشن و بدون جیب در تنظیم مجدد شاسی موفق نیست ، در حالی که فرمان مستقیم اما کسل کننده و پدال ترمز کراس اوور احساس اطمینان خاطر را به راننده می بخشد. درگیری های رانندگی ، با این حال ، تا حد زیادی مفقود است. اگر می خواهید یک کراس اوور با اندازه کامل و جالب داشته باشید لازم است که یک CX-9 را خریداری کنید.

Toyota Highlander

جدیدترین Highlander بر خلاف پیشوای خود که با یک موتور چهار یا شش سیلندر در دسترس بود ، فقط به یک موتور 3.5 لیتری V6 تکیه می کند. (در همین حال ، Highlander Hybrid بنزینی برقی ، موتور شش سیلندر قبلی خود را برای یک موتور 2.5 لیتری درون خطی که با چند موتور الکتریکی کار می کند ، برای تولید کل 243 اسب بخار کار می کند). با 295 اسب بخار قدرت که به چرخ های جلو منتقل می شود. تویوتا هایلندر از یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته با گشتاور قابل توجه بهره مند شده است که با سرعت قابل توجهی شتاب می گیرد.

پیشرانه های Toyota

در حالی که مدل های سطح پایین ، L ، LE و XLE بیش از همه پیشرانه قدیمی سیستم Highlander را در اختیار شما قرار می دهند (یک گزینه 1600 دلاری) ، برچسب های بالاتر Specified Limited و Platinum به یک مجموعه جدیدتر تکیه دارند که شامل یک محور عقب بردار گشتاور و امکان اتصال و قطع کردن محور چرخ دنده عقب در یک لحظه به منظور بهبود اقتصاد سوخت Highlander (1950 دلار اضافی) هستند .

تویوتا هایلندر

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا